Powiem szczerze, że liczyłam że deszcze szybko przejdą, zapowiada się jednak, że nic z tego. Ostatnio wszelkie próby zdjęć kończą się powrotem do domu w podminowanym humorze. Nie załamuję się jednak i na szczęście w takich sytuacjach, zawsze się znajdą jakieś niepublikowane zdjęcia. Tak jest i tym razem.

Poniżej zestaw w którym żegnałam mroźną zimę a witałam zbliżającą się wiosnę. Muszę przyznać, że moim ulubionym jego elementem jest (oprócz cudownego futerka kupionego na allegro) opaska na włosy, którą także znalazłam w tej kopalni internetowych aukcji. Niech żyje hand made!

photographed by Lily
wearing: fur (second hand) and headband- allegro.pl, blouse – reserved, pants and scarf – jacqueline riu, shoes and gloves – random shop 

Frankly I was counting that those rains will pass sooner, but apparently I was wrong. Lately every attempt to make some shots, leads to ending up annoyed. I’m not giving up though, and luckily for me there’s always something that wasn’t published.  

This time I present you the outfit, that I was wearing when the winter was ending and fall was about to begin. I must admit that my favorite part of this set is the headband that I bought on Allegro.pl. Long live the hand made!