Witam wszytskich, nie ukrywam, że długo nosiłam się z zamiarem założenia bloga i  nareszcie – oto jest. Mój ubiór z pewnością wyraża to jaka jestem, dlatego jednego możecie byc pewni: będzie kolorowo! Z czasem, mam nadzięję że oprócz moich strojów i różnych inspiracji, dojdą także projekty butów, które czasem bazgrolę 😉 Pozdrawiam wszystkich, zachęcam do komentowania i zapraszam także do mojego profilu na lookboku.
Serdecznie pozdrawiam,
Macademian Girl 
P.S. A i wybaczcie jeśli moje pozowanie nie jest zbyt profesjonalne, ale jest to dla mnie zupełna nowośc. Na pewno z czasem będzie lepiej 😉

Hello everyone, I wouldn’t be lying if I say that I was thinking for a while about starting my own a blog and here we go. My way of dressing is surely expressing what I’m like, so one thing you can be certain – there’s gonna be a hell of a lot of colors! I hope that with time, besides my own outfits and variety of inspirations, I’ll start posting some projects of shoes that I doodle sometimes 😉 Sending kisses to all of you, feel welcome to comment and invited very much to checking out my lookbook profile. 
Macademian Girl

photographed by Lily
wearing: coat, bag (second hand) and necklace – allegro.pl; dress – asos.com; shoes- ryłko; belt – random shop