Moi Drodzy, tym razem króciutko 🙂 Jako ze jest nas coraz więcej, postanowiłam uruchomić stronę na FB, gdzie będę się z Wami na bieżąco porozumiewać, publikować jakieś moje bieżące inspiracje, nowe nabytki, informować Was o różnych rzeczach itp.(oczywiście komunikacja poprzez bloga jak najbardziej będzie, to jest tylko dodatkowa opcja :)). Jednym słowem, znajdzie się tam wszystko to, na co na blogu nie zawsze jest miejsce, ponieważ zapanowałby chaos.
Już wkrótce będę profil aktualizować na bieżąco, także zapraszam <3 P.S. Na wszystkie Wasze komentarze postaram się odpowiedzieć dzisiaj i serdecznie dziękuję za tak liczne wsparcie! What can i say – LOVE you guys! :)))


My Dearly Beloved, this time a short post 🙂 I just wanted to inform you that I finally decided to create a Facebook page for us to contact more directly (of course it’s just an additional option, you can contact me via blog if you prefer;). Anyway on FB I’m gonna to post stuff that there’s no place for here, unless I want things to get chaotic. 
Soon I’m gonna start to post there regular, so feel welcome to join me there <3

Kisses, Tamara