Przede Wszystkim chciałabym Was przeprosić, że tyle to trwało :* Lekkie opóźnienie posta wynikło z dwóch rzeczy:  po pierwsze ogarnięcie FB okazało się bardziej czasochłonne niż sądziłam, ale teraz już mniej więcej wiem co i jak i cieszę się, że i tam Was przybywa^^ Po drugie, przyznam, że znowu mam problem z aparatem, a właściwie jego brakiem 🙁 Niestety (wbrew moim nadziejom), uczelnia nie zgodziła się na wypożyczenie sprzętu w okresie wakacyjnym. Ponoć wynika to z tego, że ostatnio ktoś ukradł nowo zakupiony szkolny tablet (co to ma wspólnego ze mną nie wiem, bo przecież wypożycza się sprzęt jako konkretna osoba i odpowiada za niego finansowo). W związku z tym, podjęto decyzję aby aparaty itp. zamknąć na wakacje pod kluczem – mądrze.

Wierzcie mi, że najchętniej dodawałabym notki codziennie, bo nawet nie wyobrażacie sobie jaką radość sprawia mi  bycie tutaj i obcowanie z Wami! <3 Niestety, nie jest to wszystko takie proste. Mam jednak nadzięję, że coś się uda wykombinować - dlatego, tu mój apel, jeśli jest ktoś ze Szczecina, kto ma sprzęt a potrzebuje kogoś do 'wymiennej' fotografii (czyli ja Tobie a Ty mi), to od 17 lipca jestem chętna na współpracę :))) (4-17.07 mam plener i nie będzie mnie w mieście).  Obiecuję, nie gryzę ;P Dobra dosyć tego smędzenia ;D Wracamy do przyjemnych rzeczy^^ Tym razem postawiłam na nieco ryzykowne połączenie kolorów – delikatny, prawie karmelowy brąz zestawiłam z różem. Sama lekko zastanawiałam się jak to wyjdzie ‘w praniu’, ale od kiedy przypadkowo zestawiłam te dwie barwy stwierdziłam, że chcę spróbować 🙂 Dodałam trochę jasnych elementów – kokardę pod szyją, na głowie i buty, żeby lekko rozjaśnić strój, zwłaszcza dosyć ciężką górę (wielkie combo, czyli brązowa koszula + moje ciemne włosy). Zrezygnowałam z tak kochanych przeze mnie wielkich kolczyków, zadowoliłam się bransoletkami i pierścionkiem 😉 Zestaw można rzecz ‘made in sh’, bo praktycznie bez żadnych metek.

 Tamara <3 No i P.S. Kocham moje nowe koturny ;D
ENGLISH VERSION BELOW THE PHOTOS

photographed by A. Grałek

wearing: shirt – second hand, skirt (second hand) – allegro.pl, ring – six, wedges – allegro.pl(jacenty007z)

Lately I wanted to try out something new and dared to combine light brown (almost carmel) and bright pink 🙂 I was wandering how it’s gonna look like, but I must admit I’m happy with the result. I added few light accessories, to brighten it all up a little bit, especially the dark combo on the top – meaning the brown shirt and my dark hair 😉 So there’s a bow in the hair and around the collar and beige shoes. The set is consists mostly of second hand things – hardly any labels this time. 

Tamara <3 

And P.S. I LOVE my new wedges ;D