Im bardziej zbliża się tak długo oczekiwana pełnia lata, tym coraz bardziej brutalna staje się wizja, że chyba chwilowo należy pożegnać się z krótkimi spodenkami/ spódniczkami 🙁 Nie powiem, żebym z radością odnotowywała te coraz większe, niekończące się ulewy… Włosy się puszą, wszystko jest mokre, szare i bure (o zagrożeniu powodziowym już nie wspomnę, bo to inny, dużo wyższy rodzaj masakry). Jedynym pocieszeniem pozostaje fakt, że w takie dni, bez wyrzutów sumienia, można zakopać się w łóżku pod ciepłą kołdrą, z kubkiem herbaty, kotem na kolanach i oglądać filmy ;))) Ja sama oficjalnie wczoraj zakończyłam 5 sezon Dextera i muszę przyznać, że nie odbiegał poziomem od pozostałych, choć szczerze liczyłam, w końcu na happy end… Jestem zdania, że naszemu ukochanemu seryjnemu mordercy należy się w końcu trochę szczęścia! ;))

W tak jednostajne dni stawiam na wyraziste barwy, które w zestawieniu ze sobą tworzą mocne kontrasty.
Długo poszukiwałam właściwej niebieskiej torebki. Nie chciałam, żeby to był błękit, a raczej kobalt lub chaber. Ostatecznie wybór padł na Mizense (eTorebka.pl), która skusiła mnie swoją ceną i była najbliżej tego czego szukałam :)) Za zdjęcia dziękuję przemiłej Asi :***

Ach Kochani, uszy do góry, może w końcu wyjdzie słońce! :***
Ściskam, Tamara

P.S. Zapraszam na moje aukcje z allegro, teraz wystawiam nową sukienkę i buciki – może coś Was zainteresuje 🙂 (wystarczy kliknąć baner na pasku, po prawej stronie)

EDIT!!!

Oj, zapomniałabym! Mała promocja dla Was – do soboty wieczór (bo Daniela niestety później wyjeżdża), przy zakupie toreb ze sklepu Magic Box (grafikę wybieracie same, mogą być to wzory widoczne na torbach, poduszkach lub MOŻECIE INDYWIDUALNIE SAME ZAPROPONOWAĆ DOWOLNY NAPIS/RYSUNEK), po dopisaniu do zamówienia hasła: MACADEMIAN GIRL i ‘polubieniu’ Magic Box (baner po prawej) wszystkie torby za 17 zł! :))

ENGLISH VERSION BELOW THE PHOTOS

photographed by Charlotte

wearing: blazer – mango, skirt and watch – allegro.pl, shoes – bata, bag – eTorebka.pl, belt – carry, 
ring – diva, headband – www.heart.netgaleria.pl

The more summer we’d suppoused the more is raining – I’m honestly not very happy about it. The world looks shitty and everything is just dark, grey and sad 🙁 Right now I had to say goodbye to the shorts and mini skirts because of the flood all around us. The only good thing about this weather, is that we can (without guilty conscience) simply lay in bad all day, with a cup of hot tea, cat on our sheet and just watch some movies^^ As it comes to me, I’d just finished the 5th season of Dexter, and I’m so thrilled with it! :))) Although I must say that this time I was really counting on a happy ending… I think he really deserves some happiness! 


When world looks like this,  I choose clothes in vivid colors that mixed together make a visible contrast. For a long time I was trying to find the right blue bag (and I didn’t mean light blue) in a reasonable price. Finally I decided to buy this Mizensa from eTorebka.pl and I’m pleased with my choice :)))


Keep fingers crossed for the summer to come back! :****
Hughs, Tamara