Z rosnącą radością zauważam, że przybywa nas coraz więcej :)))), dlatego nadszedł chyba właściwy czas, żeby nareszcie to uczcić!!! ;D

To, że jestem fanką niecodziennych ubrań to żadna nowość, dlatego też kiedy pojawiła się możliwość żeby i Wam dać okazję do wyszperania prawdziwych perełek byłam zachwycona! Otóż Kochani, chciałabym przedstawić (tym, którzy jeszcze nie znają) magiczny sklep internetowy Assembleage :))) Asortyment jest na bieżąco uzupełniany o rozmaite nowości, dlatego na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!! ^^

Sami o sobie piszą:

Misją sklepu jest zapewnienie klientom niepowtarzalnych przedmiotów wysokiej jakości za niewygórowaną cenę. W naszym sklepie znajdziecie zarówno unikatowe ubrania i dodatki zaprojektowane specjalnie dla Assembleage, jak również perełki vintage wyszperane w second-handach kuszące pierwotną wersją mody, która znajduje swoje odbicie we współczesnych kolorowych magazynach. 

UWAGA – teraz do rzeczy 😉 Jako, że jest o co walczyć, bo nagrody są naprawdę na bogato, konkurs będzie trwał 3 tygodnie od:

15.08 – 4.09, kończąc się o 23.59 tego dnia

NAGRODY (zwycięzcy zostaną wybrani za pomocą losowego generatora liczb):

Miejsce 1 – to bon na 10 dowolnych produktów ze sklepu
Miejsce 2 – to bon na 7 dowolnych produktów ze sklepu 
Miejsce 3 – to bon na 5 dowolnych produktów ze sklepu

*** Zaznaczam jednak, że przedmioty w sklepie to pojedyncze egzemplarze, dlatego zwycięzcom przysługiwać będzie wybór nagród w kolejności 1 miejsce, 2 miejsce oraz 3 miejsce – ale bez obaw na pewno każdy wybierze coś wyjątkowego :)))

i dla wszystkich chętnych teraz to co najważniejsze, czyli ZASADY.  
(PRZY KAŻDYM ZGŁOSZENIU POD TYM POSTEM  PODAJECIE IMIĘ, INICJAŁ NAZWISKA ORAZ MAIL) 
żeby był porządek proszę o zamieszczanie tutaj wyłącznie zgłoszeń wraz propozycjami :))

Aby wziąć udział w rozdaniu wymagane jest : 

1. Polubienie Assembleage na Facebooku

2. Polubienie Macademian Girl na Facebooku

3. Bycie / zostanie obserwatorem mojego bloga przez Google

***4. Dla chętnych: do każdego zgłoszenia możecie podać jakiś motyw tematyczny stylizacji w jakiej chcielibyście mnie zobaczyć ;D – pełna dowolność i liczę na waszą kreatywność (może być od retro, dziki zachód po inspiracje filmowe ;)))

No to co? Zaczynamy!!! :****
Ściskam, Tamara