Jessie J – Do It Like A Dude

Czy tęsknię za latami 80? Nie, ale może to jest źle zadane pytanie? Może właściwe brzmi: Czy tęsknie za jakąś ‘modową epoką’ w ogóle? I tutaj też odpowiedź brzmi nie. Po prostu kocham eklektyzm XXI wieku, bo dzisiejsze czasy mają taką specyfikę, że inspiracje mogę czerpać garściami z rożnych  okresów, nie zamykając się przy tym tak naprawdę w żadnych :))) Trochę Lady Gagi, trochę Balmain i trochę lat 80, po co wybierać? ;)))

Swoją drogą wciąż nie mogę się napatrzeć się na to cudo, które otrzymałam od Assembleage, żeby ją dopasować pomogło trochę DIY i ramoneska jak malowana! Nie będę kłamać – jestem w niej zakochana :))
Ajj! <3 Natomiast moją zabawną kokardową fryzurą, puszczam do Was trochę oko - wiecie zresztą, że jedno z moich ulubionych powiedzeń to 'why so serious ?'  ;D P.S. Kochani już jutro ogłoszenie wyników giveaway’a z Assembleage :))) A także nowe rozdanie, tym razem będzie bardziej ‘słodko’ ;))
Za użyczenie tytułu posta dziękuję przecudownej Ams :***

ENGLISH VERSION BELOW THE PHOTOS  

photographed by Candice88

 wearing: jacket – Assembleage, top – a gift/no name, pants – no name, shoes – StyloweButy, bag – solar,
sunglasses – h&m;, earrings – iloko.pl, armor ring – Regal Rose, line ring – diva

 Do I miss the 80’s? No, but maybe it’s the wrong kind of question? Maybe the right one is: do I miss any period in fashion at all? And this time you’ll hear ‘no’ again. I just simply adore the eclecticism of the days we live in :))) I wouldn’t change a thing, because in the XXI century I can gather inspirations from all the different times, without really getting closed in any of them :))) Isn’t this beautiful? A bit of Lady Gaga, drop of Balmain and a splash of 80’s – why choose when you can have it all? ;)))  

Anyway I still can’t get over this gorges jacket I got from Assembleage – to make it fit perfectly the DIY turned out to be a little help – it actually exposed the pointy arm pads! I’m not gonna lie – I’m in love with it! :)) Aww! <3 However the hairstyle was a huge fun to do either. It kind of express on of my most favorite mottoes - 'why so serious?' ;D

P.S. The title I just had to borrow, refers to a favorite saying of a lovely Ams :*** 


Follow Macademian Girl