Kimbra – “Good Intent”
 
Jak to mówią, ta sama poza inny post ;D A tak na serio, wciąż pozostajemy w kręgu zwierzęcych wzorów. Po panterce przyszedł czas, na królującą poprzednie dwa sezony panterkę ;)) Nie zamierzam, się z nią jednak rozstawać, tylko dla tego, że jej miejsce zajął chwilowo wąż – wręcz przeciwnie, płaszczyk, który kupiłam na wiosnę, ale nie zdążyłam ponosić, zamierzam ‘wykorzystać’ w tą jesień!

Ten zestaw jest bezpośrednio nawiązaniem, do sesji Kate Moss dla brytyjskiego wydania Vogue z 2010 r. Wprawdzie to kawał czasu, utkwił mi w pamięci jak żaden inny (no może prócz biała marynarka + srebrne rurki w wydaniu Balmain – kocham <3), ale dopiero teraz zdobyłam wszystkie składniki by wcielić go w życie! ;D I choć daleko mi do 'boskiej' Kate, to uznałam to za mały, nic nieznaczący detal ;P i postanowiłam wbić się w moje skórzane spodnie i koszulę z żabotem ;)) No i panterka - na deser 'of kors' ;))) ENGLISH VERSION BELOW THE ALL PHOTOS

  ph by Candice88
wearing: leopard coat – asos, shirt – second hand, pants – new yorker, bag – no name (bought in Spain)
line ring – diva, shoes – StyloweButy 

As they say – different post, same pose ;D But getting serious, we’re still in the animal prints area. After snake, leopard has its time ;)) I’m not forgetting about simply because snake has conquered the runways this season. Actually, exactly the opposite ;D The coat I’ve bough lats spring is going to suit me just fine this fall!

This outfit is directly inspired with the Kate Moss photo shoot for British Vogue (September 2010). It has been a while, but only now I finally got all the pieces I needed to complete this look. And though I’m not much of ‘divine’ Kate, I’ve considered it a little insignificant detail ;P and jumped in my red pants and ruffle shirt ;)) For the dessert the leopard – of course ;)))


Follow Macademian Girl