Brodka – W pieciu smakach

Jak to się mówi, my tu sobie pitu pitu, a powinnam w tym czasie uskuteczniać FW pakejszyn ;D A na serio, to jestem teraz na jakimś kompletnym megapozytywnym haju, bo nie dość że takie wydarzenie to jeszcze mam dwie wspaniałe współlokatorki do kompletu – Ams-la-la-land i Margaret J, oj będzie się działo! <3 Nareszcie poznam wiele z tych niesamowitych osób z którymi miałam przyjemność znać się jedynie wirtualnie! Jutro rano mam pociąg i już nie mogę się doczekać :)))
Tak szczerze, to jeszcze nic nie spakowałam, nie pomierzyłam, ale głowa mi pęka od pomysłów ;D Dlatego też, wybaczcie mi ten mój krótki post, ale spadam do roboty, póki noc jeszcze młoda! ;)))

Ściiiiiiiiskam Was! :****
Tamara

P.S. Kochani postaram się wrzucić coś w tygodniu, ale raczej będą to jeszcze tradycyjne stylizacje, a samą łódzką wycieczkę zrelacjonuję Wam po powrocie :))) Swoją drogą mamy z dziewczynami nadzieję, że nikt nam nie natrzepie, bo podobno różnie z tą Łodzią bywa… ;P

ENGLISH VERSION BELOW THE ALL PHOTOS

ph by Candice88
wearing: sequin jacket – second hand, fur collar – vintage, bag – Ciuchbuda, skirt – monnari, shoes – DeeZee
pink agate ring – Skarby Natury, kintted bracelet with feather- Złoty Pudelek, belt – reserved

Finally I’m packing for the Polish Fashion Week in Łódź!! ;D Actually I’m SO overwhelmed with the excitement, as I’m going live with two wonderful fashion bloggers  –  Ams-la-la-land and Margaret J!! <3 
I hope the place’s not going to explode when all the fashion freaks will gather together ;D 


Anyway, I’m saying goodbye now, because I have to do everything before my eyes will close itself without my permission xD What can I say, the night is still young and there’s still a loooong list of ‘must do before’ and ‘must take’ things ;)))


Looots of hugs!!! :***
Tamara


Follow Macademian Girl