Vanessa Carlton – A Thousand Miles

Część z Was pewnie już gdzieniegdzie widziała ten zestaw na innych blogach, co nie zmienia faktu, że zgodnie z obietnicą publikuję go tutaj. Wyjeżdżając do Łodzi obiecałam sobie jedno – że trochę pofolguję swoim modowym marzeniom, że trochę przesadzę i trochę się wyluzuje ;)) Nie traktujcie tego i następnych zestawów 100% poważnie, wszak nie o powagę mi w modzie chodzi. Dla mnie to przede wszystkim zabawa, żonglerka stylami i co najważniejsze mały sprawdzian dystansu do siebie i szczypta autoironii ;))

Fashion Week jest takim miejscem, gdzie można sobie pozwolić na więcej, a ja skrzętnie z tego skorzystałam ^^ Chyba między innymi dzięki temu bawiłam się świetnie ;D

Dziękuję za zdjęcia (także te wspólne :***) Magdzie, Paulinie i Szymonowi Brzózce (jak już mówiłam najbardziej kochany i cierpliwy fotograf jakiego znam! <3) - zajrzyjcie na jego fb stronę ;))) ENGLISH VERSION BELOW THE ALL PHOTOS


wearing: coat – Queen’s Wardrobe, top – second hand, bag – no name (bought in Spain), pants – new yorker,
feather collar – soie.pl,  shoes – DeeZee

With the trip to Polish Fashion Week in Łódź I’ve promised myself one thing – that I’ll go all the way with my outfits. FW is a time when you can make all your dreams come true, as you don’t have to be sooooo freaking serious all the time… You can look as weird or unusual as you want, and that’s the beauty of it! ;D You know that my favorite motto is ‘why so serious?’, so I decided to take the full advantage o this week ;)))
I think that’s one of the reasons why I had SUCH a great time! ;D


For the pictures I have to thank Magda, Paulina and Szymon Brzózka (actually the kindest, the sweetest and the most patient photographer I had a chance to work with! <3) - feel free to visit his fb site ;)))


Follow Macademian Girl