MARVIN GAYE – Sexual Healing (1982)
Dzisiaj będzie trochę o czym innym – otóż przyszykowałam dla Was małą recenzję 😉 Jako, że od dawna byłam na etapie poszukiwania idealnego stanika-bardotki (wierzcie mi wcale nie tak łatwo taki znaleźć… ), z wielkim entuzjazmem przyjęłam jakiś czas temu propozycję testowania bielizny marki Nipplex. Uważam, że bielizna jest wcale nie mniej istotna niż to co nosimy na wierzchu, bo tak naprawdę decyduje w dużej mierze o tym jak ta nasza zewnętrzna warstwa się prezentuje. Wiedzą o tym zwłaszcza Panie, bo zapewne każda z nas nie raz nie dwa, przeżyła gorączkowe poszukiwania właściwego kompletu, do kupionej kreacji. Niestety często zdarza się, że ‘tu wystaje, tam się wbija, a do tego tu jeszcze się marszczy’ i z rozpaczą zastanawiamy się czy to z naszym biustem jest coś nie tak, czy po prostu projektanci zapomnieli jak wyglądają piersi…? ;)))

Tym bardziej postanowiłam podejść do całej sprawy dosyć krytycznie – na szczęście zostałam bardzo miło zaskoczona! :)) Jak już wspominałam wybrałam bardotkę właśnie (model o uwodzicielskiej nazwie Eliza 😉 ), bo jest ma idealny fason pod wszelkie półprzezroczyste bluzki – taki biustnosz może być widoczny i wciąż wygląda elegancko. Mam już czarną wersję, dlatego tym razem postawiłam na biel! W prezencie dostałam także inny model (‘Vivien’), bardziej wycięty z przodu i zdecydowanie zdobniejszy – wprost stworzony na romantyczne wieczory ^^

Oba modele to tak zwane opcjonalne push-up’y’, czyli po prostu wersje z wyjmowanymi wkładkami. Jest to o tyle wygodne, że możemy dopasować sobie wygląd naszego biustu w zależności od potrzeb czy wymagań danej kreacji ;)) Jest to istotne zwłaszcza w przypadku dziewczyn z większym biustem, którym taki push-up czasami po prostu wadzi. Jeżeli chodzi o komfort noszenia i jakość, to zdecydowanie i bez wahania mogę wystawić Nipplexowi pozytywną opinię, ba nawet szczerze polecić! Ich bielizna według mnie, nie ustępuje absolutnie w niczym, jeśli porównać ją do takich znanych marek jak chociażby Triumph czy Kinga (mówię to bazując na własnym doświadczeniu, bo posiadam kilka modeli tych firm ). Poza tym Moje Drogie mamy w ich sklepie internetowym to co kochamy najbardziej, czyli przystępne ceny i duży wybór! ;)))
blogi.szafa.pl/MacademianGirl


Follow Macademian Girl