Ci z Was którzy śledzą mojego fp, wiedzą, że mam na jej punkcie totalną obsesję ;P Śmieję się nawet, że mam dwie matki – jedną ‘rodzoną’ i drugą z wyboru – Annę Dello Russo ;))) Kocham ją za to, ze jest totalnym modowym świrem, przy tym niesamowicie ciepłą, uśmiechniętą osobą, pełną dystansu do siebie i do świata! Podziwiam i wielbię w każdym calu, za to, że eksperymentuje i choć jak sama przyznaje ‘czasem przesadzi i wygląda jak choinka’ (brzmi znajomo? ;D) w ogóle się tym nie przejmuje, bo wie, że ‘fashion is all about fun’! <3 Nazywana jest lady GaGą wśród redaktorek, bo ma fioła na punkcie haute couture i niecodziennych nakryć głowy.  Anna jest po prostu freak like me i mam nadzieję, że kiedyś będę choć w połowie tak dobra jak ona w tym co robię! :)))

P.S. Poniżej dwa filmiki, w których możecie zajrzeć do jej szafy i dowiedzieć się trochę o niej, a TUTAJ LINK do bloga, który prowadzi :)))

ENGLISH VERSION BELOW THE VIDEOS

Those of you who check my facebook fanpage know, that I’m totally obsessed with her ;P Sometimes I’m even joking that besides my birth mom, I have another chosen one -Anna Dello Russo ;))) I just love her, and that she’s a total fashion maniac (words of Helmut Newton) but at the same time incredibly warm, smiled person, full of self-perspective! I admire her in every possible way, as Anna always pushes the boundries of fashion (not only in styling) and even though she admits that sometimes she overdoes by wearing too much stuff (sounds familiar? ;D), Anna doesn’t care about it, because she knows that’s fashion is all about fun! <3 They call her 'Lady Gaga of the editor's world', because she's carzy about  haute couture and head-dressing. Anna is simply a freak like me and I hope that one day, I’ll be even half as good at what I do! :)))

P.S. Above two short videos with her, where you can sneak for a second into her closet, and HERE’S THE LINK to her blog :)))

Follow Macademian Girl