‘THIS is who I’m, THIS is what you get’

Pytacie mnie często co mnie inspiruje. Tak sobie myślę, że dzisiejsze zdjęcia pochodzące z bloga Advanced Style(który absolutnie uwielbiam!!! <3), prowadzonego przez Ari Seth Cohena będa doskonałą odpowiedzią na to pytanie.
To, że kocham Annę Dello Russo już wiecie. Ta cudowna kobieta ma w sobie pewien rzadki i niepowtarzalny pierwiastek modowego szaleństwa, który mnie przyciąga w ludziach jak magnes. Jej motto ‘I don’t want to be cool, I want to be FASHION‘!, jest też ogromnie bliskie mojemu podejściu. Nie oszukujmy, się luz i umiar (no chyba, że w sesji, kiedy obowiązuje u mnie polityka ‘wstać i wyjść’ xD) zostawiam sobie razem z dresem na popołudnia i wieczory przed komputerem, z kubkiem herbaty czy kakao ;))) I dobrze mi z tym. Kiedy wychodze z domu, chcę się wyszaleć – pójść w tango z kolorami, fakturami i trochę sobie ‘poprzesadzać’, a co! Tak też jest z kobietami z dzisiejszego postu. Swoimi zestawami udowadniają, że moda nie zawsze musi być ‘serio’ i ‘od do’. Czasem warto poeksperymentować, zabawić się, może nawet poprzebierać i poczuć jak Dorotka w krainie Oz ^^ Przeglądając ostatnio AS, powiedziałam do koleżanki, że kiedyś (jak już będę dużą i mądrą dziewczynką ;)) )będę taka niesamowita jak one, a w odpowiedzi usłyszałam: ‘Wiesz co, tak właśnie sobie Ciebie wyobrażam’, heh. Ktoś powie, że wygladają komicznie, ale wiecie co? One mają to gdzieś! ;))) Wiedzą, że życie jest za krótkie żeby brać je zawsze na serio i za to je kocham! <3 TO mnie inspiruje! P.S. Polecam Wam też poniższy zwiastun, naprawdę daje pozytywnego kopa, a szczerze mówiąc mnie bardzo wzruszył :)))
ENGLISH VERSION BELOW ALL PHOTOS


Follow Macademian Girl

photo credit Ari Seth Cohen
‘THIS is who I am, THIS is what you get’
I often get question about where I get my inspirations from. I think that today’s post, with its pictures from  (absolutely wonderful!!! <3) Advanced Style blog, run by Ari Seth Cohen , would be the greatest answer I could give you.
You already know that my biggest idol is Anna Dello Russo – she has this unique and rare sense of style that totally gets me going. Her motto ‘I don’t want to be cool, I want to be FASHION!’ is one of my favorites. I wont’t lie to you, being casual  and cool I prefer to leave for the comfy evenings at home, when I’m in front of my computer with the glass of hot cacao. ;))) And I’m good with that. When I go out, I want to express myself, I’m longing to mix everything together, to exaggerate, sometimes even to dress up and feel like a Dorothy from the Land of Oz ^^ This is exactly what those marvelous women from this post represent – that fashion is not always about being serious, but it can be about fun and being careless – I mean not to be afraid of being judged. Once, watching those pictures I told my friend that ‘one day I want to be like that’, and she replied that it’s exactly how she pictures me in a future, heh. Some may say that they look comic. But you know what? They don’t give a damn about it, because they know that life’s to short for safe choices! ;))) This exactly why I love them so much! <3 THIS is what inspires me!

P.S. Feel encouraget to waht the movie trailer above – it’s actually pretty moving and gives a really positive kick! :)))