Kochani, dzisiaj małe uaktualnienie z ostatnich dni! Z wielka radością chciałam Was powiadomić, że od jakiegoś czasu możecie znaleźć moje teksty luźno związane z modą na stronie nowego, obiecującego magazynu internetowego – Confashion Magazine!!! :))) Postanowiłam wziąć się za trochę za szlifowanie mojego dziennikarskiego warsztatu (a właściwie za zdobywanie go 😉 i znaleźć miejsce, gdzie będę mogła pisać o rożnych rzeczach, na które na blogu nie zawsze jest ku temu okazja czy czas. Śmieję się, że na łamach CF mam okazję trochę poszaleć literacko, heh ;D Mam nadzieję, że będziecie tam zaglądać mój cykl znajdziecie pod nazwą ‘Między Modą a Prawdą’ TUTAJ.

Druga sprawą jest to, że w najnowszym ELLE ja i kilka innych fantastycznych dziewczyn, dzielimy wspólnie całe dwie kolorowe strony miesięcznika! ^^ Znajdziecie tam trochę inspiracji na nadchodzący sezon i nie ukrywam, że jest mi ogromnie miło z powodu takiego wyróżnienia (zwłaszcza w tak doborowym towarzystwie). Tutaj mała zajawka a po więcej zapraszam do nowego numeru ;)))

Z radością oznajmiam także, że właśnie dotarł do mnie świeżutki egzemplarz ‘Fashion People COLORS’ Doroty Wróblewskiej, z pięknymi zdjęciami autorstwa Szymona Brzóski (POLECAM gorąco jego niesamowity blog mody streetowej STYLE STALKER). Na jednym z nich jestem także ja w mojej stylizacji z kwietniowego Fashion Weeku! :))) O książce i moich wrażeniach napisze Wam więcej w recenzji, której możecie się spodziewać w najbliższym czasie. 
 
No i na koniec chyba pierwsza taka niespodzianka w mojej karierze ^^ Moje zdjęcie (z pierwszego z kolei FW  na którym byłam 😉 ) od jakiegoś tygodnia zdobi stronę główną portalu Fashionfreax!!! 😀 To dopiero coś – wchodzicie na stronę, a tam ja w piórach i kokardzie siedzę jak kokoszka na grzędzie, hehe. Miejmy nadzieję, że to będzie dla wszystkich przyjazny ‘pierwszy kontakt’! ;)))

Follow Macademian Girl