———————————————————-
!!! UWAGA WYNIKI !!!No i nadszedł dzień ogłoszenia wyników! Kochani, przede wszystkim dziękuję Wam za zaangazowanie!!! Nadesłaliście mnóstwo świetnych prac, dlatego tym bardziej wybór był niezwykle ciężki. Decydowało wiele czynników – pomysł, opis czy estetyka pracy itd.Niestety wielu z Was zapomniało że opis miał się mieścić w 400 znakach (dlatego zgłoszenia, które nam się spodobały a były dłuższe mogliśmy jedynie wyróżnić) – pamiętajcie żeby zawsze czytać dokładnie wymogi.Po długich naradach wyłoniliśmy 3 zwycięzców oraz 7 wyróżnionych prac – moje gratulacje!!! :)))
Z wygranymi w najbliższym czasie skontaktujemy się, a tym, którym tym razem się nie udało powiem jedno: uszy do góry, już niedługo kolejny konkurs! ;***

MIEJSCE I – Anna 



Biegnę na spotkanie. Z torebki wyciągam smartfona, by włączyć GPS – mam słabą orientację w terenie. Poprawiam makijaż, a na nos zakładam okulary. Dzięki iPodowi mogę zrelaksować się przy muzyce. Do ręki biorę gazetę, by powtórzyć, co działo się w świecie mody. Ostatni krok to odświeżenie. Majtki i tusz zawsze noszę w torebce, nigdy nie wiadomo czy podróż służbowa nie zacznie się już dziś 😉 PS: baletki, to miłość, do tańca, są ze mną wszędzie.

MIEJSCE II – Marta



Mój świat w torebce został zaprezentowany na załączonym kolażu i sądzę, że nic więcej dodawać wręcz nie powinnam 😉

MIEJSCE III – Ula 



Jedna torebka trzy dziewczyny mama przedszkolak niemowlak i wszystko co potrzebne (a nawet więcej) abyśmy na każde spotkanie dotarły zadowolone i… czyste.

WYRÓŻNIENIA (MIEJSCA IV-X)

Magdalena / Joanna 



Katarzyna  / Karolina 



Barbara 


[email protected] / Agata 


———————————————————

Moi Drodzy, zgodnie z zapowiedzią z FB w ramach akcji z marką Cleanic Deo ruszamy dzisiaj

z KONKURSEM pt. ‘Twój świat w torebce, czyli bez czego nie wyjdziesz na ważne dla Ciebie spotkanie’. Do wygrania są FANTASTYCZNE NAGRODY, zatem gotowi na szczegóły? ^^



Cały konkurs organizowany jest w związku z wprowadzeniem na rynek dwóch nowych produktów: dezodorantów w chusteczce Cleanic Deo Soft i Cleanic Deo Fresh – mają poręczne opakowania, a dzięki temu zmieszczą się nawet w niewielkiej torebce. Sprawdzą się jeśli potrzebujecie odświeżenia w trakcie dnia!
(Są dostępne w: Rossmann, Drogerie Natura, Hebe a także w wybranych hipermarketach: Leclerc, Kaufland, Intermarche a także Piotr i Paweł oraz wkrótce w Auchan)
Waszym zadaniem będzie przesłanie w dowolnej formie graficznej zdjęcia lub pracy, będącej odpowiedzią na hasło konkursowe – wraz z krótkim opisem (do 400 znaków). Do swoich zgłoszeń możecie wykorzystać powyższe packshoty Cleanic Deo, a Ci z Was, którzy otrzymają bezpłatne sample z rozdania na FB (informację zwrotną dostaniecie dziś do końca dnia), mogą także pokazać je na zdjęciach! :))) Oczywiście, nie jest to wymóg konkursowy, bo najważniejsze to pokazać co WY nosicie w swoich torebkach! ;***
Konkurs będzie trwał od dziś przez prawie dwa tygodnie – 05.06 do 16.06 (godz. 23.59)
Zwycięzców wybiorę wspólnie z ekipą marki Cleanic (wyniki do 20.06)

NAGRODY:

I MIEJSCE – Torebka Michael Kors (model Jet Set Zinnia)
II MIEJSCE – Okulary RayBan Wayfarer
III MIEJSCE – iPod Shuffle
IV – X MIEJSCE – Zestawy kosmetyków marki Cleanic
Aby wziąć udział w rozdaniu wystarczy:

1. Polubienie Macademian Girl na Facebooku (jeśli jakiś zapominalski misiek jeszcze tego nie zrobił ;D)

2. Należy przesłać* pracę w docelowym formacie JPG (zdjęcie/kolaż/rys. itp. – zależnie od pomysłu ^^), będącą odpowiedzią na hasło ‘Twój świat w torebce, czyli bez czego nie wyjdziesz na ważne dla Ciebie spotkanie’ wraz z krótkim opisem (do 400 znaków). Wszystko na adres mailowy: [email protected] – w tytule maila wpiszcie ‘Konkurs Cleanic Deo’. Jedna osoba może zgłosić JEDNĄ pracę.
PRZY KAŻDYM ZGŁOSZENIU PODAJECIE IMIĘ i NAZWISKO

*Udział w konkursie można wziąć tylko na JEDNYM z blogów.

Powodzenia! :)))

Tamara