Kochani, dziękuję Wam za wszystkie cudowne zgłoszenia! Wasza kreatywność przerosła moje oczekiwania, a wybór był bardzo trudny 🙂 Zobaczcie w filmie, które literki ‘N’ i ‘O’ skradły moje serce. Gratuluje zwycięzcom i zapraszam Was na kolejne konkursy!

Ściskam mocno,
Wasza Kolorowa Wariatka – Tami :*

Niczym rasowa sroka zwracasz uwagę na każdy detal, posiadasz żyłkę łowcy skarbów i pasje, które uwielbiasz rozwijać? Jesteś dziewczyną w stylu Macademian! Teraz możesz wykorzystać swoje talenty: zamiast wyszukiwać perełki vintage, spróbuj zapolować na… litery. Właśnie wystartowała pomysłowa zabawa marki Honor.

 ŁOWCA SKARBÓW W WIELKIM MIEŚCIE

Okej, mnie też czasem męczy hałas i stanie w korkach. Ale co zrobić – i tak najlepiej czuję się właśnie w dużych miastach. Ich energia pobudza mnie do działania skuteczniej niż podwójne espresso 😉 Lubię wyłapywać w tłumie przechodniów ciekawie ubrane osoby i oglądać pomysłowe witryny sklepów. Gdybym pewnego dnia postanowiła zmienić zawód, na pewno zajęłabym się ich projektowaniem 😉 W mieście telefon mam stale pod ręką, na wypadek, gdyby coś przykuło moją uwagę na tyle, że nie mogłabym się obejść bez zdjęcia 😉 Często zdarza mi się nagle zatrzymać, bo koniecznie muszę mieć na fotce jakąś genialną kompozycję albo fakturę, która zainspiruje mnie do stworzenia stylizacji 😀 Taką galerię zdjęć traktuję jak moodboard – wracam do nich, kiedy potrzebuję pomysłów. Muszę Wam zdradzić, że jestem też totalnie zakochana w literach 😉 Na przykład gdy jestem w Londynie nie potrafię oderwać wzroku od fantastycznych fontów (czyli krojów liter) na witrynach butików i markizach kawiarni. Zamiast patrzeć pod nogi, rozglądam się wokół, a te wszystkie cudowności migają mi przed oczami jak kalejdoskop 😀 Nad logo Macademian Girl, które możecie zobaczyć na blogu, pracowałam dłużej, niż Lwica Salonowa nad sylwetką 😉 Dlatego tym bardziej się ucieszyłam, że marka Honor wymyśliła kreatywny konkurs, w którym można połączyć trzy moje miłości – oryginalność, litery wyszukane w przestrzeni miasta i… fantazję prawdziwego poszukiwacza skarbów! 😀

Konkurs marki Honor pozwoli Wam zobaczyć własne miasto na nowo. Powiedzcie „nie” nudzie i bądźcie kreatywne!

Oprócz mnie ambasadorami konkursu są raper Pezet i znany z kanału na YouTube „Kto Wie Ten Wie”, Karol Paciorek. Każdy z nas wybrał ulubione znaki z nazwy telefonu Honor 7. Ja zachęcam Was do robienia fotek literom „O” i „N”. Dlaczego zdecydowałam się właśnie na te? Bo podoba mi się idea życia w trybie ON (z ang. włączony) 🙂 Lubię być stale w ruchu i korzystać z własnych, wewnętrznych (i odnawialnych!) źródeł energii 😀 To gdzie będziecie szukać? Wybierzecie się do LONdynu czy odwiedzicie ulubione kiNO? A może zainspiruje Was wideo, które nakręciliśmy wspólnie z marką Honor (i Ateną ;)).

DO DZIEŁA!

Zasady konkursu są proste: uważnie rozglądacie się wokół i pstrykacie fotki literom w upolowanych przez siebie napisach. Mogą to być tablice z nazwami ulic, neony, znaki drogowe, a nawet… napis na T-shircie Waszego chłopaka. Potem załadujcie zdjęcia w aplikacji na stronie marki Honor i już! Warto się postarać – 6 najbardziej kreatywnych zdjęć zastąpi litery w logo Honor 7 na plakacie reklamowym, a Wy możecie wygrać jeden z tych fantastycznych telefonów. Jeśli nie wiecie, od czego zacząć swoje miejskie łowy, mała podpowiedź: w jury konkursu będę ja – dobrze Wam znana miłośniczka intensywnych kolorów, strojnego stylu glamour i nieszablonowych pomysłów 😀

Z najciekawszych zdjęć liter marka Honor stworzy kreatywny i nowoczesny plakat. Warto się postarać – w konkursie można wygrać nowoczesne telefony!

Telefony Honor 7 zostały zaprojektowane dla młodych, kreatywnych ludzi, którzy nie boją się wyrażać swojego stylu, a przy okazji kochają innowacje i technologiczne nowinki 😉 Czyli dla dziewczyn w stylu Macademian 😀 Jeśli też się pod tym podpisujecie, rozejrzyjcie się uważnie dookoła. Może spojrzycie świeżym okiem na dobrze znane otoczenie, a Wasze odkrycia zainspirują Was do zupełnie nowej przygody? Na wzięcie udziału w konkursie macie czas do 08. lutego, a jego wyniki zostaną ogłoszone 18. lutego. Pamiętajcie, że wolno Wam wrzucać dowolną liczbę fotek, ale wygrać możecie tylko raz. Gdybyście mieli jakieś wątpliwości, sprawdźcie dokładnie regulamin i odwiedźcie fanpage marki Honor. Nie bójcie się też pytać o wszystko w komentarzach!