I.

II.

III.

IV.

V.

VI.

NAJWIĘCEJ ODPOWIEDZI „A”: RETRO ROMANTYCZKA

Kapcie z puszkiem, zmysłowy peniuar, koronkowa koszulka nocna? Jeśli tak wygląda Twój strój „po domu” musisz też lubić stare filmy z Grace Kelly, szampana w kryształowych kieliszkach i długie, romantyczne kolacje z ukochanym.

NAJWIĘCEJ ODPOWIEDZI „B”: SPORTOWA DUSZA

Jeśli wracasz do domu i od razu wskakujesz bluzę z kapturem i legginsy do jogi, na pewno jesteś typem aktywnej osoby, która nie usiedzi w miejscu nawet godziny. Uwaga! Wygodne ubrania nie oznaczają w tym przypadku starych, rozciągniętych dresów! Te mogą oznaczać coś zgoła innego, na przykład zamiłowanie do długich, leniwych weekendów spędzanych przed telewizorem 😉

NAJWIĘCEJ ODPOWIEDZI „C”: WIECZNE DZIECKO

Nie możesz się rozstać z piżamką, w której chodziłaś w gimnazjum, a w Twojej szafie zamiast „dorosłych” koszulek nocnych przeważają T-shirty z Żółwiami Ninja lub kombinezony Pikachu? To może oznaczać jedno – przepełnia Cię dziecięca radość życia. Na pewno jesteś prostolinijna i życzliwa ludziom. Przyjaciele muszą Cię uwielbiać!

NAJWIĘCEJ ODPOWIEDZI „D”: PANI BIZNESMEN

Ubrania „po domu”? W Twoim słowniku nawet nie ma takiego pojęcia. Nigdy nie rezygnujesz z elegancji, nawet, kiedy jesteś po pracy. Robisz obiad w szpilkach, śpisz w wyprasowanej piżamie, a na śniadaniu nigdy nie pojawisz się bez szykownego szlafroka. Na pewno jesteś osobą, która potrafi postawić na swoim i wie, dokąd zmierza.

NAJWIĘCEJ ODPOWIEDZI „E”: ARTYSTKA

Chodzisz po domu w tym, co akurat wpadnie Ci w ręce, tworząc zaskakujące stylizacje? Łączysz wełniane skarpety, ciepły kardigan, legginsy i koronkową koszulkę od piżamy, uświadamiając sobie, że na imprezie taki look byłby HITEM? 🙂 Musisz być typem kreatywnej duszy, która sprawdziłaby się w roli stylistki, pisarki czy malarski. Może drzemią w Tobie głęboko ukryte talenty? Sprawdź to koniecznie 😉

Zobacz też:  QUIZ: Czego mogą zazdrościć Ci inne kobiety? 

NAJWIĘCEJ ODPOWIEDZI „F”: GRZECZNA DZIEWCZYNKA

Jesteś typem porządnej i zorganizowanej osoby, która nie przepada za chaosem i spontanicznie podejmowanymi decyzjami. Śpisz we flanelowej piżamie, bo jest ciepła, a po domu nigdy nie chodzisz w ubraniach, które nosisz do pracy czy na uczelnię, żeby ich przypadkiem nie zniszczyć. Jesteś oszczędna i skrupulatna, lubisz też pomagać innym.