Czy z okazji zbliżających się Walentynek z panice poszukujecie prezentu dla ukochanej osoby? Pamiętajcie: nie liczy się cena, a gest. Jeśli postawicie na kreatywność i zaskoczycie drugą połówkę pomysłowym drobiazgiem, pokażecie się z najlepszej strony i wyrazicie swoje uczucia bez wydawania wszystkich oszczędności. Zobaczcie, jakie pomysły dla Was przygotowałam!

1. ABONAMENT NA SERIALE

Połącz praktyczne z pożytecznym! 🙂 Abonament do serwisów typu VOD (ten skrót w języku polskim oznacza „Wideo na żądanie”) to świetny pomysł, który pozwoli ukochanej osobie zapoznać się ze wszystkimi serialowymi nowościami, w tym „Black Mirror”, o którym ostatnio wszyscy mówią! Do wyboru masz nie tylko Netflix  (już od 35 zł miesięcznie), ale też Showmax  (za niecałe 20 zł miesięcznie) i HBO Go  (tutaj cena zależy od Twojego operatora usług telewizyjnych).

2. CIEKAWE WARSZTATY

Kochać to… rozwijać się wspólnie i mobilizować do działania! Co powiesz na to, żeby z okazji Walentynek zamiast kupować gadżet z serduszkiem, podarować ukochanej osobie „wejściówkę” na interesujące warsztaty, na przykład ceramiki, grafiki komputerowej czy fotografii organizowane chociażby przez lokalne centrum kultury? Jeśli nie jesteś pewna, co wybrać, już teraz podpytaj swoją drugą połówkę, co najbardziej ją ostatnio pasjonuje albo zasięgnij języka u jej rodziny i znajomych.

3. SAMODZIELNIE WYDZIERGANA CZAPKA

Czas to najpiękniejsze, co możemy podarować w prezencie. Jeśli na Walentynki, zamiast kupować w prezencie płyty CD czy książki, postanowisz stworzyć coś samodzielnie, Twój partner będzie najszczęśliwszy na świecie i na pewno doceni taki gest 🙂 Świetnym pomysłem jest na przykład wydziergać na drutach czapkę. Jeśli obawiasz się, że sama nie podołasz takiemu zadaniu, skorzystaj z drobnej pomocy mamy lub zdolnej koleżanki.

1. SERIAL “W Garniturach” | 2. SERIAL “Californication”  | 3. CZAPKA Penfield | 4. CZAPKA Herschel

4. OKŁADKA VOGUE’A

Oczywiście wystąpienie na pierwszych stronach gazet nie jest takie łatwe, ale można nieco „oszukać” rzeczywistość 🙂 Jeśli znasz kogoś, kto para się grafiką albo umie obsługiwać program typu Photoshop, poproś go o pomoc. Przygotujcie wspólnie plakat, który wygląda jak okładka magazynu ze zdjęciem Ciebie i Twojej ukochanej osoby. Możesz ją dodatkowo oprawić w ramkę. Czy to nie pomysłowy prezent? 😉

5. NOC W HOTELU

Dlaczego raz nie poczuć się we własnym mieście jak turyści? 🙂 Świetnym pomysłem na romantyczny, walentynkowy wieczór we dwoje jest spędzenie go w hotelu. Przyjemne i niedrogie miejsca znajdziesz na przykład na Groupon.pl. Niekiedy trafiają się tam genialne okazje, na przykład w cenę wliczony jest też masaż bądź śniadanie.

ZOBACZ TEŻ >> PORADNIK LWICY SALONOWEJ: JAK PRZEŻYĆ WALENTYNKI I NIE ZWARIOWAĆ 

6. PYSZNOŚCI WŁASNEJ ROBOTY

Nie od dziś wiadomo, że najkrótsza droga do serca wiedzie przez żołądek 😉 Czas spędzony na przygotowaniu pyszności – nawet, jeśli nie wyjdą do końca tak, jak planowałaś – jest cenniejszy od najdroższego gadżetu 🙂 Świetnym pomysłem może być też przygotowanie kolacji, upieczenie ciastek albo przyrządzenie gorącej czekolady z chilli.

1. SZLAFROK Vossen | 2. SZLAFROK Vossen | 3. KAPCIE Anna Field

7. NOTATNIK PEŁEN ZAPISKÓW

Kup pięknie oprawiony notes bądź szkicownik z czystymi kartkami i stwórz swoją wersję książki „Zniszcz ten dziennik” 🙂 Na kartkach rozpisz daty, zrób swoje notatki albo rysunki dotyczące ukochanej osoby, a także wymyśl kilka pomysłowych zadań, na przykład: buziak w niecodziennym miejscu 🙂 Taki notes będzie nie tylko piękny, ale też pozwoli na mnóstwo znakomitej zabawy.

8. WASZE ZDJĘCIA NA SZNURKU

Zamiast oprawiać zdjęcie w tradycyjne ramy, wysil się i zaskocz swojego chłopaka czymś o wiele bardziej pomysłowym 🙂 Moja propozycja: nowoczesny ekspozytor do zdjęć. Potrzebujesz dwóch drewnianych listewek z wywierconymi co parę centymetrów otworkami i sznurka, który należy przeciągnąć przez wszystkie dziurki. Na sznureczkach za pomocą drewnianych klipsów do suszenia odzieży rozwieś Wasze najpiękniejsze fotki 🙂 Podobny gadżet możesz też kupić, na przykład w sklepie FabrykaForm.pl 🙂

9. PRENUMERATA ULUBIONEGO PISMA

Spraw radość ukochanej osobie i udowodnij, że jej pasje są dla Ciebie ważne! 🙂 W walentynkowym prezencie podaruj jej… prenumeratę ulubionego pisma. Wbrew pozorom okazana w ten sposób troska i zainteresowanie są bardziej romantyczne od niejednego, typowo walentynkowego prezentu 😉

10. UROCZA PODUSZKA

Słodka poduszka w kształcie misia czy serduszka będzie niezłym pocieszycielem, kiedy Ciebie nie będzie obok 🙂 Zawsze będzie do czego się przytulić albo…  w co wypłakać 🙂 Jeśli lubisz robótki ręczne, prostą poszewkę na poduszkę możesz samodzielnie lub z pomocą mamy uszyć na maszynie. Nie zapomnij czegoś wyhaftować albo namalować niespieralnymi mazakami.

1. PODUSZKA FabrykaForm.pl | 2. PODUSZKA FabrykaForm.pl

11. KOSZULKA Z WYRAZAMI MIŁOŚCI

Teraz masz okazję zostać autorem wyjątkowego projektu 🙂 Kup biały T-shirt lub top i mazakami do tkanin napisz na nim hasło, które kojarzy Ci się z Twoją drugą połówką, na przykład: „W poprzednim wcieleniu byłem Supermanem” 🙂 Nie zapomnij o tym, co najważniejsze, czyli przeprasowaniu tkaniny żelazkiem.

ZOBACZ VIDEO: 10 ZNAKÓW, ŻE JESTEŚCIE DLA SIEBIE STWORZENI