I.

II.

III.

IV.

V.

VI.

Najwięcej odpowiedzi: 

 

Najwięcej odpowiedzi A  – Intelektualista Edgar Ramirez

Zna kilka języków (angielski, włoski, francuski, hiszpański, niemiecki), jest prawdziwym kosmopolitą, dużo podróżuje, stale się przemieszcza. W młodości chciał zostać dyplomatą, pracował jako dziennikarz a ostatnio podbija Hollywood. Taki właśnie jest Twój ideał – Edgar Ramirez. Wygląd wyglądem, ale dla Ciebie przede wszystkim liczy się intelekt. Lubisz godzinami rozmawiać ze swoim partnerem, za każdym razem odkrywając coś nowego. Uwielbiasz, kiedy rano czyta gazetę w łóżku a później proponuje wypad na wystawę w Waszej okolicy. Koniecznie przeczytaj artykuł o najciekawszych wydarzeniach kulturalnych zapowiadanych na 2018 rok. Jeśli jeszcze nie znalazłaś swojego intelektualisty, może właśnie gdzieś tam go spotkasz 😉

Najwięcej odpowiedzi B – Romantyk Zac Efron

Jego kariera to idealny przykład „american dream”. Urodził się w niezbyt bogatej rodzinie, mama była sekretarką w elektrowni, ojciec inżynierem elektryki. Rodzice dość szybko odkryli, że chłopak ma talent muzyczny. Wysyłali go na liczne przesłuchania, szkolili, szlifowali talent aż udało mu się zdobyć rolę w High School Musical, który okazał się trampoliną do wielkiej sławy. Kiedy jednak telefony z wytwórni fonograficznych się rozdzwoniły, Zac wszystkim odmawiał, bo… marzył o karierze aktorskiej. Ach… Twój typ, prawda? Facet z ideałami, marzeniami, trochę jakby stąpający ponad ziemią. Jest taki romantyczny… Na pewno zabierze Cię na kolację przy świecach w eleganckiej restauracji, będzie otwierał przed Tobą drzwi i troszczył się, żebyś dostawała wszystko, co najlepsze. Kiedy go spotkasz, obejrzyj filmik o 10 znakach, po których rozpoznasz, że jesteście dla siebie stworzeni. Dla pewności 😉

Najwięcej odpowiedzi C – Domator Tom Hiddleston

Tom Hiddleston niewątpliwie ma urok osobisty. Co tu dużo gadać – ma go tyle, że spokojnie mógłby obdzielić nim jeszcze kilka osób. Ludzie go uwielbiają. Ma całą „armię” fanów, którzy pieszczotliwie nazywają siebie „ Hiddlestonersami”. Jest to gra słów tytułu filmu „Avengers” w którym grał czarny charakter. Prywatnie słynie z łagodnego usposobienia, kocha tańczyć i kiedyś wyznał, że szuka kobiety, która będzie mu przypominać…mamę.  Jeśli lubisz gotować, troszczyć się o ciepło domowego ogniska i marzysz o trójce dzieci – szukaj swojego Toma 😉 Możesz zacząć od urządzenia przytulnego gniazdka (tutaj garść inspiracji), do którego zaprosisz go na trzeciej randce i sprawisz, że już nie będzie chciał z niego wyjść. Taki facet to skarb!

Najwięcej odpowiedzi D – Ryzykant Orlando Bloom

Czy wiesz, że Orlando Bloom w młodości miał połamane niemal wszystkie kości, wiele razy ledwo uszedł z życiem i nic nie wskazuje na to, że wyrósł z chłopięcej brawury? Nadal podczas kręcenia filmów pakuje się w kłopoty i nie należy do najbardziej rozważnych facetów na świecie. Na przykład podczas kręcenia zdjęć do “Władcy Pierścieni” spadł z konia i złamał sobie żebro a nagrywając “Królestwo niebieskie” odniósł kilka kontuzji podczas kręcenia scen walk na miecze… Brzmi znajomo? Masz słabość do facetów, którzy stale pakują się w kłopoty? Po prostu rozbudzają Twój instynkt opiekuńczy  😉  A tak całkiem serio, to ten kto nie ryzykuje, ten nic nie ma. Z takim człowiekiem podbijesz świat, po prostu musisz tylko być tą bardziej rozsądną połówką 😉 Przygotuj się na spontaniczne wypady za miasto, wyjścia na nieplanowane imprezy i nieoczekiwane wizyty o północy. Po prostu wydrukuj sobie artykuł o tym jak wyglądać bosko w 5 minut i świat należy do Ciebie;) 

Najwięcej odpowiedzi E – Podrywacz Jake Gyllenhaal

Jake Gyllenhaal, mimo że niewiele opowiada o swoim życiu prywatnym, to słynie z przenikliwych niebieskich oczu, śnieżnobiałego uśmiechu i …licznych romansów. Czy jednak można mu się oprzeć, skoro nie potrafiła nawet sama Taylor Swift? 😉 Związek był burzliwy a po rozstaniu podobno to właśnie o nim napisała piosenkę „We Are Never Ever Getting Back Together”. Nietrudno się domyślić, że tekst nie był zbyt pochlebny… Tak jak ona uwielbiasz przystojnych mężczyzn, którzy zwracają uwagę wszystkich kobiet. Cóż… lubisz piękne przedmioty, ładne ubrania i … atrakcyjnych facetów 😉 Nie widzę w tym nic złego, a Ty? 😀 Żeby usidlić sobowtóra Jake’a zastosuj topowe kobiece sztuczki: mini, czerwoną pomadkę i kocie kreski na oczach, sukces murowany!

Najwięcej odpowiedzi F – Wszechstronny Jared Leto

Jared Leto to człowiek orkiestra. Jest aktorem, piosenkarzem, gitarzystą, modelem, weganinem, reżyserem, uwielbia wspinać się po górach i można by było długo jeszcze wymieniać. Do roli jest w stanie przytyć 30 kilo albo schudnąć 15, jeśli podejmuje się jakiegoś zadania, to daje z siebie 200 % normy. Z kimś takim nie można się nudzić. Każdy dzień to wielka przygoda, a Ty to lubisz 🙂 Majówka za 100 zł? Nie ma sprawy! Spontaniczny wypad do Kenii? Czemu nie!? Nauka Koreańskiego w Seulu! YES! Jeśli właśnie tak chcesz spędzać życie, szukaj swojego Jareda! A znaleźć możesz go WSZĘDZIE. Ten facet jest ciekaw wszystkiego co go otacza, więc nie zdziw się jeśli będzie latał nad Twoim domem na paralotni, surfował na Helu, zbierał grzyby w mazurskim lesie albo czytał bajki dzieciom w przedszkolu 😉 Po prostu miej oczy szeroko otwarte.