I.

II.

III.

IV.

V.

VI.

Najwięcej odpowiedzi: 

NAJWIĘCEJ ODPOWIEDZI A: JESTEŚ W ZDROWYM ZWIĄZKU

Wasz związek jest idealny. Potraficie ze sobą rozmawiać, znacie się dobrze i akceptujecie swoje słabości. Między Wami panuje zgoda, a jeśli macie rozbieżne zdania na jakiś temat, potraficie spokojnie negocjować. Nie macie potrzeby manipulowania swoimi emocjami, wykorzystywania czy udowadniania, kto ma rację. Zastanówcie się, czy z kolei w tej Waszej perfekcyjnej relacji nie powinno od czasu pojawić się nieco więcej ognia 😉 Dzięki niemu czasem bywa bardziej ekscytująco!

ZOBACZ TEŻ >> 10 ZNAKÓW, ŻE JESTEŚCIE DLA SIEBIE STWORZENI 

NAJWIĘCEJ ODPOWIEDZI B: JEST PIĘKNIE, ALE…

Wasz związek byłby niemal wzorcowy, gdyby nie drobne zgrzyty, które pojawiają się od czasu do czasu. A to drobna scena zazdrości, a to kłótnia o bzdurę, a znów za dużo uwagi poświęconej złemu nastrojowi jednego z Was. To nic groźnego – drobne sprzeczki zdarzają się w najlepszych związkach. Jeśli nauczycie się wyciągać wnioski i w porę łapać na tym, że przesadzacie, będziecie ze sobą szczęśliwi i będziecie mogli komunikować się dosłownie BEZ SŁÓW!

NAJWIĘCEJ ODPOWIEDZI C: TO SIĘ JESZCZE DA NAPRAWIĆ!

Jeśli chcecie być ze sobą, czeka Was sporo pracy. Obydwoje musicie wykazać chęci i korzystać z każdej możliwej metody – od spokojnych rozmów po terapię dla par. Na pewno warto – w Waszym związku prawdopodobnie wystarczy jedynie zmienić sposób komunikacji, zamknąć niewyjaśnione sprawy i postawić na szczerość, żeby czuć się bezpiecznie i dobrze. Po co się męczyć z ukrytymi pretensjami i żalem?

NAJWIĘCEJ ODPOWIEDZI D: ZASTANÓW SIĘ, CZY WARTO

Bez przerwy się kłócicie, mówicie różnymi językami, a na domiar złego Twój partner we wszystkim musi mieć rację. Często leczy kompleksy Twoim kosztem, a Ty nie pozostajesz mu dłużna, regularnie miewając fochy 😉 Taki związek to droga donikąd. Za parę lat będziecie zupełnie zmęczeni i zniechęceni. Zastanów się, czy chcesz w tym tkwić, czy nie lepiej poszukać innego partnera. Ale pamiętaj: zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję, dobrze się zastanów, przeanalizuj sytuację z każdej strony i skonsultuj się z bliską Ci, życzliwą osobą.

ZOBACZ TEŻ >> QUIZ | FACECI DO WZIĘCIA: SPRAWDŹ, KTÓRY DO CIEBIE PASUJE 

NAJWIĘCEJ ODPOWIEDZI E: LEPIEJ DAJ SOBIE SPOKÓJ

Dziewczyno, co Ty jeszcze robisz w tej toksycznej relacji? Prawdopodobnie jesteś zupełnie podporządkowana swojemu partnerowi i niewiele masz do powiedzenia. Dajesz sobą manipulować, nie walczysz o siebie, zupełnie poddałaś się biegowi wypadków. Pora to zmienić! Chwyć stery swojego życia i płyń przed siebie – do następnego związku, w którym będziesz akceptowana i kochana. Uwaga! Jeśli między Wami pojawia się przemoc fizyczna czy psychiczna, skontaktuj się z osobami, które Ci pomogą, na przykład z psychologiem.

ZOBACZ TEŻ >> QUIZ: CZEGO MOGĄ CI ZAZDROŚCIĆ INNE KOBIETY