Nadszedł jedyny czas w roku, kiedy naprawdę możecie wkładać na siebie co chcecie, a gdyby ktoś miał wątpliwości, czy wszystko z Wami dobrze, macie wymówkę: JEST KARNAWAŁ 🙂 Modowe eksperymenty są teraz na miejscu, ale wszystko musi mieć swoje granice. Jak oswoić strojne, imprezowe stylizacje, żeby wyglądały elegancko? Podpowiadam.. na własnym przykładzie! 🙂

STYLIZACJA NR 1: CEKINOWY KOMBINEZON

Złoto, srebro? Banał! Te multikolorowe, tęczowe cekiny są inne niż wszystkie. Przepięknie mienią się na sylwetce, dodając jej iście karnawałowego blasku. Najlepiej wyglądają na prostych fasonach, takich jak kombinezon z długimi nogawkami. Jeśli dodasz do niego metaliczny pasek, kolczyki o ciekawych kształcie i sandały na wysokich obcasach, będziesz gotowa na wyjątkowe wyjście 🙂

NA ZDJĘCIACH MAM NA SOBIE:

 1. KOMBINEZON Jaded London 

UBIERZ SIĘ PODOBNIE:

STYLIZACJA NR 2: SUKIENKA Z KIMONOWYMI RĘKAWAMI

Ta sukienka jest kwintesencją nowoczesnego eklektyzmu. Ma niezwykle ciekawy fason, który z jednej strony nawiązuje do tradycyjnych strojów azjatyckich, z drugiej strony – do stylu swingującego Londynu z lat 60. Lśniące cekiny pomogą Ci zabłysnąć na każdym przyjęciu, a sprytnie umieszczone paski – wymodelować optycznie sylwetkę. Krótką sukienkę koniecznie łącz ze zdobnymi szpilkami.

NA ZDJĘCIACH MAM NA SOBIE:

1. SUKIENKA Honey Punch |  2. BUTY Gedebe/Mona Luxury.pl

UBIERZ SIĘ PODOBNIE:

STYLIZACJA NR 3: KOMPLET W DUCHU LATINO

Nawet, jeśli w moich żyłach nie płynęłaby latynoska krew, dokładnie tak chciałabym wyglądać w karnawale 🙂 Efektowny komplet, składający się z krótkiego crop topu i spodni z szerokimi nogawkami jest zdobiony złotymi cekinami, ale jego imprezowy charakter tonuje biała koszula o kroju carmen. Odsłonięty brzuch, wyeksponowany dekolt i wysokie obcasy są elementami, których teraz nie może zabraknąć w Twoich lookach.

NA ZDJĘCIACH MAM NA SOBIE:

1. SPODNIE & TOP Missguided | 2. BLUZKA Divya Nguen

UBIERZ SIĘ PODOBNIE:

STYLIZACJA NR 4: SUKNIA W STYLU RITY HAYWORTH

Kiedy, jeśli nie w karnawale, zamienić się w ikonę stylu ze Złotej Ery Hollywood? Rita Hayworth, Katherine Hepburn, Marylin Monroe – to gwiazdy, którymi możesz się śmiało inspirować. Szykując się na imprezę zapomnij o krótkich mini. Postaw na elegancki, subtelny seksapil, wkładając długą cekinową suknię o kroju wiązanego w talii szlafroka. Jej mocnymi stronami jest eksponujące nogę rozcięcie i głęboki dekolt.

NA ZDJĘCIACH MAM NA SOBIE:

1. SUKIENKA Club London

ZDJĘCIA: ForumGwiazd.pl

UBIERZ SIĘ PODOBNIE: