Jesteś ciekawa, przed jakim wyzwaniem będziesz musiała stanąć w 2020 roku? Wykonaj mój test i sprawdź, co szykuje dla Ciebie los 😉 Pamiętaj też, że każdy życiowy sprawdzian jest potrzebny, bo pomaga Ci zbliżyć się do Twojego celu, nieważne czy to szczęśliwa rodzina, czy upragniony awans. 

I.

II.

III.

ZOBACZ TEŻ >> JAK DOTRZYMAĆ NOWOROCZNYCH POSTANOWIEŃ?

IV.

V.

Najwięcej odpowiedzi:

A – ROZWÓJ DUCHOWY

Ten rok upłynie pod znakiem rozwoju duchowego, osobistego. Twoim wyzwaniem będzie umiejętność wdrożenia programu empatii i absolutnego spokoju na co dzień, na przykład w pracy. Nawet więcej, bo… zainteresujesz tym wszystkich wokół. Będą Cię interesowały zagadnienia związane z inteligencją emocjonalną. Czytaj, chodź na kursy, zapisuj się na sesje z coachami. Zaprzyjaźnij się też z jogą i medytacją, które dostrajają całe ciało do odpowiednich wibracji, sprawiają, że jesteś bardziej zrelaksowana i wsłuchana w siebie. Skupienie na rozwoju osobistym sprawi, że będziesz się czuła bardziej kompletna i szczęśliwsza, co sprawi, że dobrze się będzie żyło nie tylko Tobie, ale też wszystkim wokół. 2020 nie powinien być absolutnie czasem pogoni za dobrami doczesnymi, na przykład polowaniem na modne ubrania na wyprzedażach. Teraz masz zupełnie inną misję, a jeśli chcesz sobie zrobić prezent, niech to będzie mądra książka albo biżuteria z “Twoim” kamieniem szlachetnym.

ZOBACZ TEŻ >> 9 RZECZY, KTÓRYCH NIE ZROBIĘ W TYM ROKU!

B – NOWY ETAP KARIERY

W tym roku najważniejsza będzie dla Ciebie kariera. Twoje wyzwanie to znalezienie się na odpowiedniej ścieżce rozwoju w pracy. Możesz chcieć ją zmienić albo awansować. Rok 2020 temu sprzyja – pod koniec stycznia zacznie się chiński Rok Szczura, który patronuje osobom o cechach przywódczych i takim, które potrafią wykorzystać nadarzające się okazje. Właśnie teraz powinnaś przejąć inicjatywę i zadbać o wszystko, co związane z Twoim zawodowym rozwojem, a poprawisz swój byt na długo. Trzymam za Ciebie kciuki! Jeśli chcesz być najbardziej skuteczna, inwestuj w swoje umiejętności. Zapisuj się na kursy, uczestnicz w warsztatach, czytaj mądre poradniki i jak najwięcej spotykaj się z ludźmi, którzy Cię inspirują i motywują do działania. 

ZOBACZ TEŻ >> ZAWODY PRZYSZŁOŚCI – JAKĄ KARIERĘ WARTO WYBRAĆ?

C – FOKUS NA RODZINĘ

Wyzwanie na 2020? Oczywiście rodzina! Albo będziesz planować związek, albo ślub czy dzieci. A może postanowisz się skupić na starszych członkach rodziny? Tak trzymać! Bliscy potrzebują Twojej miłości, a Ty dzieląc się z nimi radością, czujesz się najlepiej. Empatia powinna być Twoim hasłem przewodnim na nadchodzące 12 miesięcy. Postaraj się wyjaśnić nieporozumienia, nie odkładaj na dłużej ważnych rozmów, zadaj pytania, które od dawna nie dają Ci spokoju. Nie pielęgnuj w sobie dłużej niechęci czy urazy do kogoś, kto powiedział dawno temu jedno słowo za dużo. Być może siostra, z którą się pokłóciłaś czeka, aż odezwiesz się pierwsza, bo nie wie, jak ma Cię przeprosić? W 2020 jak najczęściej wychodź z taką inicjatywą. Zobaczysz, że poczujesz się lepiej! 🙂

D – ZABEZPIECZENIE FINANSOWE

Wyzwanie na ten rok to zdobyć pieniądze, zabezpieczyć byt, poczuć się pewniej w tej materii. Nie ma w tym nic złego, o ile będziesz się skupiała na tym, jak zarobić w najlepszy, najbardziej uczciwy i zgodny z Twoim charakterem sposób. To absolutnie nie jest moment na narzekanie i zazdroszczenie tym, którym się powodzi lepiej. Pieniądze mogą być Twoim motywem przewodnim w 2020 roku, ale absolutnie nie chodzi ani o ich bezsensowne trwonienie, ani oglądanie Stories celebrytów, którzy się nimi chwalą. Korzystaj z porad mądrych osób, skup się na poprawie swojej pozycji w pracy, oszczędzaj i planuj wydatki. Jestem pewna, że w grudniu podsumujesz rok i okaże się, że wyszłaś na znaczący plus!

E – 100% KREATYWNOŚCI

Rok, który właśnie się zaczął, dla Ciebie będzie okresem obudzenia kolorowej, szalonej, kreatywnej części Twojej osobowości. Może zapragniesz rozwijać swoje artystyczne umiejętności, a może postanowisz myśleć nieszablonowo w pracy? Teraz nie powinnaś przejmować się zdaniem innych, bać się zmian czy zamieniać się w szarą myszkę, która siedzi cichutko w kącie. Kluczem do zadowolenia z siebie w ciągu następnych miesięcy będzie ekspresja i energia włożona w zarażanie pasją innych. Bardzo możliwe, że znajdziesz też zupełnie nowe hobby, które totalnie zaskoczy wszystkich wokół Ciebie. W modzie nie bój się kolorów, eksperymentuj z makijażem, zacznij uczyć się chińskiego, opracuj nowy system robienia porządków w domu, zacznij malować i oglądać tutoriale na YouTubie o majsterkowaniu. To cała Ty w 2020 roku! 😀

F – OGARNIĘCIE CHAOSU

Dyscyplina i organizacja czasu to największe wyzwanie dla Ciebie na 2020 rok. Dość tego leniuchowania, narzekania na życie i na to, że Tobie nie sprzyja. Chwytaj byka za rogi i wskrześ w sobie iskrę do działania! Teraz najbardziej będzie się liczyć planowanie, więc nie rozstawaj się z notesem. Na Twoim biurku powinien wylądować przydatny organizer, na ścianie – kalendarz i zegarek, a w torebce – dodatkowy powerbank. Bądź przygotowana na wszystkie okoliczności, bo Rok Szczura będzie sprzyjał sprytnym i przewidującym. Właśnie teraz jest dobry moment, żeby się tego nauczyć! 

ZOBACZ TEŻ >> LIFEHACKING – DROBNE RZECZY, KTÓRE ODMIENIĄ TWOJE ŻYCIE!