Sieć potrafi być dla mnie źródłem prawdziwych zachwytów – co jakiś czas trafiam w internecie na zjawiska, którym potrzebuję się nisko pokłonić. Tak jak pomysłowi założenia kobiecej platformy Naturalnabogini.pl. Chcesz posłuchać o moim nowym odkryciu? Zapraszam Cię do lektury.

Moc Naturalnej Bogini

Jak wiesz, od jakiegoś czasu moja uwaga skupia się na wielu nowych projektach, spośród których Moc Afrodyty jest zdecydowanie tym najważniejszym. Co poniedziałek organizuję kobiecy Krąg Mocy Afrodyty, w którym gromadzimy się, żeby zadbać o siebie na każdej płaszczyźnie: cieleśnie, duchowo, emocjonalnie. Czas spędzany z kobietami cenię sobie szczególnie – kocham obserwować, jak odkrywają w sobie Boginie, jak się przeistaczają w pewniejsze siebie i swojej wartości istoty. Z Uczestniczkami Kręgu często wymieniamy się też wiadomościami o tym, co warto przeczytać, gdzie zajrzeć, co odkryć. Tak trafiłam na Naturalnabogini.pl, platformę, która od kilku lat rozwija się oddolnie i organicznie w sieci. To przestrzeń dla kobiet zainteresowanych życiem blisko natury, rozwojem, dbaniem o swój dobrostan, otaczaniem  się naturalnymi rzeczami. 

To miejsce wyjątkowe, bo tworzone przez całą społeczność. Składa się z kilku działów:

  • PRODUKTY: portal skupia niezależnych twórców i sprzedawców tworzących naturalne produkty, wytworzone z naturalnych materiałów, inspirowane motywami przyrody, kobiecości. Znajdziesz tu naprawdę szeroki wybór – od dodatków do wnętrz po naturalna biżuterię i akcesoria do relaksu. Co ciekawe, na platformie można założyć swoje konto, prezentować i sprzedawać swoje produkty. Może spróbujesz?

  • WYDARZENIA: portal jest też niezwykłą bazą ogłoszeniową dla organizatorek warsztatów / wyjazdów / spotkań o tematyce związanej z dbaniem o siebie, pracą z ciałem i duchem. Można tutaj bezpłatnie dodawać swoje wydarzenia, a nawet sprzedawać na nie bilety! W tym miejscu sama postanowiłam opowiedzieć światu o Kręgu Mocy Afrodyty, który organizuję.

  • BAZA OSÓB I MIEJSC: baza specjalistek/terapeutek różnych obszarów związanych za pracą z ciałem, zachowaniem zdrowia i urody oraz baza gabinetów kosmetycznych czy ośrodków spa, w których bazuje się na naturalnych kosmetykach i zabiegach. Szukasz miejsca na wypoczynek w duchu slow beauty, blisko natury? Właśnie na platformie Naturalnabogini.pl znajdziesz odpowiednią destynację dla siebie!

  • W nawiązaniu do misji tego miejsca redakcja platformy wydaje dzienniki wellness „Plan na dobrostan” oraz coroczne kalendarze wspierające w życiu zgodnym z rytmem natury.

Co o platformie mówi sama jej założycielka, Elżbieta Świętek, która uczestniczyła w Kręgu Mocy Afrodyty? 

„Myślę, że to co najpiękniejsze w tej przestrzeni to fakt, że jest budowana, przez całą społeczność, dla której ważne są takie aspekty jak życie zgodnie z naturą. Małe, etyczne manufaktury, organizatorki wydarzeń czy terapeutki znajdują tutaj swoich odbiorców. W jednym miejscu łączymy ludzi, którzy mają wiele pięknego do zaoferowania (produkty, usługi, miejsca) z tymi, którzy tego szukają. Wierzymy w świat etycznych marek, ludzi tworzących z poszanowaniem surowców, specjalistów pracy z ciałem i duchem. Taki świat się jednak sam nie stworzy – trzeba go budować, zasilać swoim działaniem i wyborami – stąd ta przestrzeń” . 

Ja się absolutnie zgadzam z tym przesłaniem, a Ty? Znasz inne, warte uwagi i polecenia miejsca w internecie, które powstały z myślą o kobiecych potrzebach? Może platformy, strony internetowe albo grupy na Facebooku? Daj mi znać koniecznie. 

Sprawdź: