Jesteś już zmęczona walką z przebarwieniami? Nie wiesz jak sobie z tym poradzić? Mam dla Ciebie skuteczny sposób!

Czym są przebarwienia?

Przebarwienia to zmiany skórne, które powstają w wyniku nieprawidłowego procesu tworzenia melaniny, czyli barwnika znajdującego się w najgłębszej warstwie naskórka. Cykl ten regulują zaś czynniki hormonalne (hormony jajników, tarczycy, przysadki i nadnerczy). Tworzenie melaniny inicjuje zaś promieniowanie ultrafioletowe światła słonecznego (UVB i UVA)

Przyczyn pojawienia się przebarwień może być zatem wiele i konieczność zajęcia się tym tematem jest ważna nie tylko ze względu na wygląd, ale także na zdrowie.

Jak je usunąć?

Jednym ze skuteczniejszych sposobów na usunięcie przebarwień jest zastosowanie lasera. Jednak jak się okazuje diabeł tkwi w szczegółach, ponieważ zanim trafiłam na Pico Clear stosowałam już kilka innych i niestety nie było pożądanych efektów. 

Od lat korzystam z usług salonu Beauty Skin, który ma szeroki zakres usług i specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów skórnych na poziomie estetycznym i medycznym. Darzę ich ogromnym zaufaniem ze względu na specjalistów jakich zatrudniają, niezwykle miłą obsługę, dogodne dla mnie godziny pracy oraz najwyższej jakości sprzęt. Po szczegółowej konsultacji dobrano dla mnie serię zabiegów laserem Pico Clear, który wtedy był ich nowym nabytkiem. 

Cuda techniki – wypowiedź kosmetologa Beauty Skin

Picoclear to najnowszy laser pikosekundowy jednego z najbardziej cenionych producentów laserów na świecie-Alma Lasers. Wyróżnia się wysoką mocą szczytową i ultrakrótkim czasem trwania impulsu, dzięki czemu zminimalizowany został efekt termiczny, a co za tym idzie odczucia podczas zabiegu.

Wyposażenie sprzętu w różne głowice, długości fali, poziomy energii czy tryby pracy pozwala:

  • zredukować przebarwienia 
  • zniwelować zmarszczki
  • usunąć blizny i rozstępy 
  • usunąć tatuaże i makijaż permanentny 

Zastosowany do przeprowadzenia intensywnej przebudowy skóry (resurfacing) oraz liftingu, poprawia jej gęstość i sprężystość. Warto zaznaczyć, że podczas chociażby usuwania przebarwień, uzyskujemy dodatkowe korzyści w postaci poprawy tekstury skóry. Staje się ona gładsza, promienna i napięta. W zależności od wskazania zalecana jest seria 3-6 zabiegów. Podczas konsultacji kosmetologicznej wykluczamy przeciwwskazania, omawiamy proces zabiegowy, odstępy między zabiegami i zalecenia pozabiegowe. 

Picoclear jest jednym z najczęściej wybieranych laserów w naszej klinice. Ze względu na zaawansowaną technologię, wysoki stopień bezpieczeństwa oraz skrócony okres rekonwalescencji cieszy się zainteresowaniem i zaufaniem wśród naszych klientów. Dla mnie, jako zabiegowca zdecydowanie jego największym plusem jest możliwość pracy na kilku problemach skóry podczas jednego zabiegu. Elastyczność platformy umożliwia kontrolowanie wielu parametrów, co pozwala dopasować terapię do indywidualnych potrzeb klienta.”

Odwiedź www.BeautySkin.com.pl

Moje osobiste odczucia

Zdecydowałam się na serię 8 zabiegów, wykonywanych co miesiąc. Odczucia podczas zabiegów nie należały do najmilszych, delikatnie rzecz ujmując. Na szczęście na miejscu można skorzystać z indywidualnie dobranych rozwiązań redukcji bólu, tak aby cała procedura była jak najbardziej komfortowa dla klienta. Przede wszystkim zdecydowałam się na znieczulenie, oraz przez cały czas trwania zabiegu moja skóra chłodzona była zimnym powietrzem. Nie wyobrażam sobie tej procedury, bez takiego dodatkowego wsparcia. Po całym cyklu zauważyłam znaczną redukcję przebarwień, czego nie można było powiedzieć po zastosowaniu innych laserów. Przez cały czas czułam się zaopiekowana. Dostałam szczegółowe informacje o tym jak mam pielęgnować skórę po zabiegu, co znacznie przyspieszyło proces regeneracji. Cieszę się, że tak skuteczne urządzenie pojawiło się w Beauty Skin, a także za ich profesjonalną i ciepłą obsługę.