Zapisz się: www.MocAfrodyty.pl


COTYGODNIOWE SPOTKANIA W KRĘGU MOCY AFRODYTY:

dostęp pojedynczy albo w miesięcznej subskrypcji

Spotkaj się ze mną i z innymi kobietami w Kręgu Mocy Afrodyty. Dzięki regularnemu uczestnictwu w  Kręgu Mocy Afrodyty i stałym ćwiczeniom Twoich umiejętności samodzielnej pracy ze sobą, zyskasz najlepsze efekty (weź pod uwagę możliwość wykupienia miesięcznej subskrypcji). Na nic w życiu nie musisz już czekać, odkrywanie Twojej wewnętrznej Bogini i realizacja Twoich marzeń zaczyna się już TERAZ!

Będziemy spotykały się w każdy poniedziałek online w godz. 18.00-21:00, żeby przyjrzeć się temu, co do tej pory było przed Tobą ukryte. Będą Twoją przewodniczką: nauczę Cię stawiania celów i granic, wyposażę w konkretne narzędzia służące rozwojowi osobistemu, podpowiem jakie metody i techniki pozwolą Ci się o siebie zatroszczyć. Tego wszystkiego dokonasz przy współpracy i wsparciu innych kobiet z Kręgu. Dzięki tym spotkaniom poczujesz kompletność swojej kobiecości i stan wzorcowej miłości, a Twoje wibracje oraz radość czerpana z życia w odczuwalny sposób będą się podwyższać. Wzmocnisz pewność siebie i odważniej zaczniesz sięgać po to, co oferuje Ci wszechświat. Zainwestuj w siebie i odkryj swoją Moc Afrodyty, dzięki której Twoje życie będzie lepsze i lżejsze. Aktywuj ze mną swój boski potencjał!


SESJA INDYWIDUALNA

Obudź swoją moc! Inwestycja w konsultację indywidualną pozwoli nam spotkać się sam na sam online, w bardzo intymnej rozmowie i odkryć wszystko to, co jeszcze staje Ci na drodze do życia w pełnej obfitości.

Na konsultacji indywidualnej online będziemy mogli omówić nie tylko bieżące problemy, nad którymi chcesz pracować w swoim życiu, ale też przyjrzymy się uważniej Twojemu systemowi przekonań czy temu, jak realizujesz się w pracy czy w związkach. Wyznaczymy wspólnie plan i priorytety na to, czym warto, żebyś się zajęła w swojej codziennej, samodzielnej pracy. Podczas bezpośredniego spotkania ze mną nauczysz się konkretnych metod i narzędzi, odkryjesz swoją wewnętrzna boską moc i nabierzesz odwagi do tego, żeby sięgać po pełną obfitość, jaką gwarantuje Ci kochający Cię wszechświat. Dzięki konsultacji aktywujesz swój potencjał i przejdziesz proces odpamiętywania tego, kim naprawdę jesteś i dokąd zmierzasz na tej ziemi. Jestem z Tobą po to, żebym w roli Obserwatora mogła wysłuchać Twoich rozterek i historii, a następnie, żebyśmy razem mogli zobaczyć, co Cię jeszcze w życiu blokuje.

W trakcie spotkania będziemy wspólnie korzystać z wielu narzędzi. Być może będzie to praca z Wewnętrznym Dzieckiem i lokalizowanie nieuzdrowionych traum z Twojego dzieciństwa, praca z Ego, które wciąż hakuje Twój Wewnętrzny potencjał, praca z rytmem Twojej mocy i cyklem menstruacyjnym, albo odkrywanie Twojej wewnętrznej Bogini i budowanie z nią stałej, pełnej miłości relacji. Wszystko zależy od tego z czym do mnie przyjdziesz, narzędzia będą zawsze wyłącznie odpowiedzią na Twoje pytania. W atmosferze absolutnego zaufania, dyskrecji i intymności, będziemy mogły stworzyć fundamenty do zmiany, jakiej potrzebujesz w swoim życiu, żeby obudzić w sobie prawdziwą MOC kreacji i działania.


WARSZTATY „Moc Afrodyty” 8-dniowe

Warsztat „Pożegnaj Ego” – praca z własnym wewnętrznym głosem, który Ci mówi, że jesteś niewystarczająca: niewystarczająco kompetentna, miła, uzdolniona, piękna czy zasługująca na miłość. Ten głos blokuje Cię przed pełnym rozwinięciem skrzydeł, dlatego pożegnaj go raz na zawsze!

Warsztat „Obudź w sobie Boginię” – o tym jak w pełni manifestować swoją moc w życiu zawodowym i prywatnym, bez potrzeby rezygnowania ze swojej kobiecości czy wchodzenia w „męskie buty”

Warsztat „Pokochaj swoje Wewnętrzne Dziecko” – uzdrawiająca praca nad stworzeniem lub pogłębieniem, przy wykorzystaniu skutecznych narzędzi z zakresu psychologii

Warsztat z komunikacji damsko-męskiej, czyli “Jak rozmawiać, żeby się dogadać?” – tajniki osiągania porozumienia w relacjach z mężczyznami i komunikacji w klarowny, skuteczny sposób

Warsztat „Twój rytm mocy”- magii cyklu menstruacyjnego wg Czerwonej Szkoły. Warsztat podczas, którego poznasz dogłębnie naturalny rytm Twojego ciała i w pełni nauczysz się z niego czerpać.

Warsztat „Moc kobiecej seksualności”, czyli w kobiecym kręgu bez tabu.

Warsztat „Moc obfitości”, czyli o tym jak zmienić stosunek do pieniędzy i kreować w życiu jeszcze większą finansową (i nie tylko) obfitość. Głęboka praca z blokującymi programami zakorzenionymi w podświadomości.

Warsztat z “Aromaterapia w praktyce” – olejków zapachowych na co dzień, by wzmacniać swoje zdrowie i intencje, z którymi pracujesz.

Dla kogo jest ten warsztat?

Dla kobiet w każdym wieku i na każdym etapie życia. Jeżeli tylko czujesz że Moc Afrodyty Cię wzywa, posłuchaj swojego serca – zapraszam Cię serdecznie. Warsztat odbędzie się w kameralnej grupie. Chcę, by każda z Was miała szansę i czas na swoje indywidualne procesy i na moją pełną uwagę.

Gdzie i kiedy?

Zaglądaj na mój profil na Instagramie @mocafrodyty i na fanpage Moc Afrodyty

Ile kosztuje ta inwestycja?

Więcej informacji wkrótce


WARSZTATY „Moc Obfitości”
2-dniowe


Wyjątkowe 2-dniowe spotkanie w Warszawie, dla tych wszystkich którzy pragną w swoim życiu jeszcze większej finansowe obfitości. Żeby to się stało w ciągu tych dwóch dni, będziemy pracować nie tylko z Twoją świadomością, ale przede wszystkim z podświadomością. Zlokalizujemy szkodliwe przekonania, które blokują Cię przed całkowitym rozwinięciem skrzydeł w sferze zawodowej, prywatnej i finansowej w ogóle. Czy masz pracę i dom swoich marzeń? Czy jesteś w związku w swoich marzeń? Co jeszcze Cię blokuje? Zagłębimy się w Twoje podejście do pieniędzy, w to tego czym są dla Ciebie w życiu i jaką rolę im naprawdę przypisujesz. I wreszcie odkryjemy co możesz zmienić, żeby było ich w Twoim życiu więcej. Zaproś dobrobyt do swojego życia.

W programie:

Dzień 1 – Pozytywna Dezintegracja:

Dzień pierwszy to przede wszystkim praca z wewnętrznymi programami, zlokalizowanie źródła problemu czy zastoju w kwestiach materialnych. Rozpoczynamy Ceremonią Kakao, uwalniającą emocje i pozwalającą na głębsze wejście w siebie oraz swoje świadome i nieświadome przekonania na temat pieniędzy i dobrobytu w życiu. Tego dnia dowiesz się co jeszcze ciągnie Cię w dół i nie pozwala wzrastać.

Dzień 2 – Integracja:

Pogłębienie procesu z pierwszego dnia, którego inauguracją będzie Ceremonia Otwierająca Serce. Tego dnia zajmiemy się zaimplementowaniem nowego podejścia do obfitości w życiu: nie tylko w sferze finansowej, ale także prywatnej, relacyjnej. Zajmiemy się takimi kwestiami jak wydawanie, oszczędzanie i pomnażanie pieniędzy. Obfitość to wartość której możesz mieć pod dostatkiem na każdej płaszczyźnie swojego życia, wystarczy tylko wiedzieć jak zacząć ją manifestować w swojej codzienności.


Dla kogo jest ten warsztat?


Dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku i na każdym etapie życia. Jeżeli czujesz że w Twoim życiu brakuje obfitości, lub coś blokuje Cię przed większym finansowym czy po prostu życiowym sukcesem, ten warsztat jest dla Ciebie. Całość odbędzie się w kameralnej grupie, w pełnej uważności.

Gdzie i kiedy?

Zaglądaj na mój profil na Instagramie @mocafrodyty i na fanpage Moc Afrodyty

Ile kosztuje ta inwestycja?

Więcej informacji wkrótce

Zamknij