Zapisz się: www.MocAfrodyty.pl


COTYGODNIOWE SPOTKANIA W KRĘGU KOBIET MOCY AFRODYTY:

dostęp pojedynczy albo w miesięcznej subskrypcji

Spotkaj się ze mną i z innymi kobietami w Kręgu Kobiet Mocy Afrodyty. Dzięki regularnemu uczestnictwu w  Kręgu Kobiet Mocy Afrodyty i stałym ćwiczeniom Twoich umiejętności samodzielnej pracy ze sobą, zyskasz najlepsze efekty (weź pod uwagę możliwość wykupienia miesięcznej subskrypcji). Na nic w życiu nie musisz już czekać, odkrywanie Twojej wewnętrznej Bogini i realizacja Twoich marzeń zaczyna się już TERAZ!

Będziemy spotykały się w każdy poniedziałek online w godz. 18.00-21:00, żeby przyjrzeć się temu, co do tej pory było przed Tobą ukryte. Będą Twoją przewodniczką: nauczę Cię stawiania celów i granic, wyposażę w konkretne narzędzia służące rozwojowi osobistemu, podpowiem jakie metody i techniki pozwolą Ci się o siebie zatroszczyć. Tego wszystkiego dokonasz przy współpracy i wsparciu innych kobiet z Kręgu. Dzięki tym spotkaniom poczujesz kompletność swojej kobiecości i stan wzorcowej miłości, a Twoje wibracje oraz radość czerpana z życia w odczuwalny sposób będą się podwyższać. Wzmocnisz pewność siebie i odważniej zaczniesz sięgać po to, co oferuje Ci wszechświat. Zainwestuj w siebie i odkryj swoją Moc Afrodyty, dzięki której Twoje życie będzie lepsze i lżejsze. Aktywuj ze mną swój boski potencjał!


SESJA INDYWIDUALNA

Obudź swoją moc! Inwestycja w konsultację indywidualną pozwoli nam spotkać się sam na sam online, w bardzo intymnej rozmowie i odkryć wszystko to, co jeszcze staje Ci na drodze do życia w pełnej obfitości.

Na konsultacji indywidualnej online będziemy mogli omówić nie tylko bieżące problemy, nad którymi chcesz pracować w swoim życiu, ale też przyjrzymy się uważniej Twojemu systemowi przekonań czy temu, jak realizujesz się w pracy czy w związkach. Wyznaczymy wspólnie plan i priorytety na to, czym warto, żebyś się zajęła w swojej codziennej, samodzielnej pracy. Podczas bezpośredniego spotkania ze mną nauczysz się konkretnych metod i narzędzi, odkryjesz swoją wewnętrzna boską moc i nabierzesz odwagi do tego, żeby sięgać po pełną obfitość, jaką gwarantuje Ci kochający Cię wszechświat. Dzięki konsultacji aktywujesz swój potencjał i przejdziesz proces odpamiętywania tego, kim naprawdę jesteś i dokąd zmierzasz na tej ziemi. Jestem z Tobą po to, żebym w roli Obserwatora mogła wysłuchać Twoich rozterek i historii, a następnie, żebyśmy razem mogli zobaczyć, co Cię jeszcze w życiu blokuje.

W trakcie spotkania będziemy wspólnie korzystać z wielu narzędzi. Być może będzie to praca z Wewnętrznym Dzieckiem i lokalizowanie nieuzdrowionych traum z Twojego dzieciństwa, praca z Ego, które wciąż hakuje Twój Wewnętrzny potencjał, praca z rytmem Twojej mocy i cyklem menstruacyjnym, albo odkrywanie Twojej wewnętrznej Bogini i budowanie z nią stałej, pełnej miłości relacji. Wszystko zależy od tego z czym do mnie przyjdziesz, narzędzia będą zawsze wyłącznie odpowiedzią na Twoje pytania. W atmosferze absolutnego zaufania, dyskrecji i intymności, będziemy mogły stworzyć fundamenty do zmiany, jakiej potrzebujesz w swoim życiu, żeby obudzić w sobie prawdziwą MOC kreacji i działania.


O pozostałych warsztatach, kursach i webinarach organizowanych przeze mnie, przeczytasz więcej na stronie www.MocAfrodyty.pl

Zamknij