O mnie

Z zawodu jestem architektem wnętrz, na co dzień jestem stylistką, dziennikarką i pomysłodawczynią warsztatów “Moc Afrodyty”. Jako absolutna nonkonformistka, która ponad wszystko ceni sobie oryginalność i wolność, przez lata posługiwałam się modą jako medium komunikacji i pretekstem do rozmowy o różnorodności, tolerancji i prawie do niezależności, do nieprzepraszania za to kim się jest i o czym się marzy. Z biegiem czasu stało się jasne, że moja misja i to co robię, daleko wykracza poza „ubieranie się” i doradzanie w tej kwestii czytelniczkom. Wraz z rozwojem bloga i rozwojem osobistym zrozumiałam, że moda jest wspaniałym ale niewystarczającym narzędziem by rozmawiać o wielu sprawach, które obecnie zajmują mój czas i przestrzeń dużo bardziej.

W 2020 roku, zdecydowałam się na zmianę o 180 stopni i przekształciłam bloga „Macademian Girl” w stronę TamaraGonzalezPerea.com w w całości poświęconą artykułom z zakresu rozwoju osobistego, pracy nad świadomością i ciałem, rozwoju relacji interpersonalnych, ekologii, kulturze, modzie i urodzie w ujęciu „slow fashion” oraz „slow beauty” etc. i przybliżające sylwetki różnych ciekawych ludzi, którzy właśnie tymi dyscyplinami na co dzień się zajmują. Jednym słowem wszystkiego, co w XXI wieku stanowi kluczowy składnik tego co nazywamy „bycia świadomym człowiekiem” i świadomym mieszkańcem tej wspaniałej planety.

Jeśli chcesz poznać siebie lepiej i żyć w harmonii ze światem, to przestrzeń dla Ciebie. To Twoje Miejsce Mocy.

Z wyrazami miłości,
Tamara

Jeśli jesteś ciekawy mojej dotychczasowej zawodowej ścieżki, pozwól, że skrócę ją w kilku zdaniach. Jestem absolwentką prestiżowych warsztatów dziennikarstwa modowego ELLE, współautorką sukcesu takich programów telewizyjnych, jak „Shopping Queen”, „Supermodelka Plus Size” czy „Królowe second-handów”, finalistką formatów „Agent-Gwiazdy” i „Taniec z gwiazdami” oraz prowadzącą program poranny „Pytanie na śniadanie”. Swoje autorskie rubryki prowadziłam między innymi w magazynach Glamour, Grazia i Skarb.

Od 2011 roku prowadzę jeden z najpopularniejszych portali w kraju, każdego dnia pomagający tysiącom Polek odkryć swoje piękno i poczuć się pewniej we własnej skórze. Blog modowy www.MacademianGirl.com, który w 2012 roku wyróżniony został przez branżowy magazyn Press, w 2020 przekształcił się w platformę służącą rozwojowi osobistemu, motywacji i poszukiwaniu swojego prawdziwego Ja.

Moja misja wykracza daleko poza doradzania w kwestii mody. Chcę Ci pomóc w rozwoju osobistym, pracy nad świadomością i ciałem. Mój blog to Twoje miejsce mocy

Zamknij