About Us

by Arkadiusz Król
TAMARA GONZALEZ PEREA

Prezenterka i prowadząca programy TV • Influencerka i osobowość medialna • Certyfikowana Terapeutka Holistyczna i Mentorka Kobiet •
@tamaragonzalezperea @mocafrodyty @laparica 

MOJE KOMPETENCJE:

Prowadzę sesje indywidualne, Warsztaty, Kręgi Kobiece oraz Ceremonie. Obserwuję od dawna, jak każde takie spotkanie potężnie transformuje każdą z nas i sprawia, że otwieramy się na nowe możliwości, przyjaźnie i obfitość. Wielokrotnie doświadczyłam tego, że po Warsztatach zmienia się życie Uczestniczek, a także życie ich bliskich.

Tamara Gonzalez Perea

Jako Polka i Afropanamka, w codziennej pracy największą inspirację czerpię z plemiennego dziedzictwa moich słowiańskich, afrykańskich oraz latynoskich przodków. Własne poszukiwania i rozwój z zakresu psychologii, terapii dźwiękiem oraz praca z medycynami roślinnymi sprawiły, że obecnie zajmuję się prowadzeniem Ustawieniami Systemowych, pracą z Uzdrawianiem Dźwiękiem, a także Ceremoniami Rapé oraz Kakao. Stworzyłam serię autorskich warsztatów rozwojowych dla kobiet o nazwie „Obudź w sobie Boginię!" oraz prowadzę spotkania i Kręgi Kobiet, które odbywają się w Laparica Concept - moim wyjątkowym miejscu warsztatowym w Warszawie. W swojej działalności łączę praktyki rdzennych kultur z psychologią Zachodu.

Moja historia

Przez lata tworzyłam jeden z najpopularniejszych blogów lifestylowych w Polsce „Macademian Girl” (2011-2020), który w 2020 r. przekształcił się w stronę TamaraGonzalezPerea.com promującą tematy z obszaru rozwoju osobistego, pracy nad świadomością i ciałem, budowania relacji interpersonalnych. W tej chwili strona jest platformą będącą moim portfolio i pokazującą zakres mojej pracy zawodowej. Wielokrotnie wypowiadałam się w mediach w kwestiach dotyczących kobiecości i rozwoju osobistego, a także prowadziłam wiele programów telewizyjnych, z których do najważniejszych zaliczam m.in.: „Pytanie na Śniadanie” w telewizji TVP latach 2018-2020, „Dance, Dance, Dance” w telewizji TVP 2, „Fort Boyard” na platformie streamingowej ViaPlay oraz „Królowe Second-Handów w telewizji Lifetime”. Byłam także mentorką w programie „Supermodelka Plus Size”, jurorką programu „Shopping Queen” w Polsat Cafe, finalistką programu telewizyjnego „Agent – Gwiazdy” stacji TVN i półfinalistką programu „Taniec z Gwiazdami” w Polsacie.

Moja transformacja

Po 10 latach aktywnego działania w show-biznesie, pracy prezenterskiej w telewizji oraz pracy z Kobietami w zakresie stylu życia i mody mody, przekonałam się, że niezależnie od tego czym się zajmujemy w życiu – doświadczanie poczucia wspólnoty, zrozumienia i siostrzanego wsparcia, jest absolutnie niezbędne dla naszego zdrowia i rozwoju. Jako absolutna nonkonformistka, która ponad wszystko ceni sobie oryginalność i wolność, przez lata posługiwałam się modą jako medium komunikacji i pretekstem do rozmowy o różnorodności, tolerancji i prawie do niezależności, do nieprzepraszania za to, kim się jest i o czym się marzy. Moja osobista podróż w głąb siebie, a także kompetencje zdobyte w zakresie rozwoju osobistego sprawiły, że poczułam iż pragnę mieć więcej codziennego kontaktu z ludźmi i towarzyszyć im w ich transformujących procesach. Nie chcę być już tylko „Panią z telewizji”, a realnym wsparciem w osobistej i rzeczywistej podróży
każdego z kim pracuję.

WSPÓŁPRACA

Dlaczego warto nawiązać ze mną kontakt?

Zapraszam Cię do serdecznie do nawiązania współpracy! Jestem otwarta na prowadzenie prelekcji z zakresu rozwoju osobistego czy poprowadzenie Warsztatu, Ceremonii, Kręgu, Kąpieli dźwiękowej czy szytego na miarę spotkania dla Twojej osób z Twojej społeczności – niezależnie od tego czy jest to zespół w korporacji, czy grupa przyjaciół. Jedocześnie zapraszam Cię do odwiedzenia mojej strony internetowej MocAfrodyty.pl, gdzie przeczytasz więcej na temat czym się obecnie zajmuję oraz do mojej przestrzeni warsztatowej Laparica Concept w Warszawie a także sklepu internetowego Laparica.com

Wszelkie zapytania w sprawie współpracy reklamowej, medialnej, prezenterskiej i warsztatowej prosimy kierować na maila [email protected]

0 +
lat w branży
0 +
zrealizowanych kampanii
0 +
poprowadzonych wydarzeń i programów
0 +
zadowolonych klientów
Prezenterka i prowadząca programy TV

W latach 2018-2020 byłam prowadzącą programu "Pytanie na Śniadanie", a w 2020 "Dance, Dan­ce, Dance" w telewizji TVP 2.

Prowadziłam pro­gram "Królowe Second-Handów" w telewizji Lifetime. Byłam mentorką w programie "Supermodelka Plus Size" oraz juror­ką "Shopping Queen" w Polsat Cafe.

GOT121
WSPÓŁPRACA

Chcesz nawiązać współpracę?

Wszelkie zapytania w sprawie współpracy reklamowej, medialnej, prezenterskiej proszę kierować na maila [email protected]

OSOBOWOŚĆ MEDIALNA

Regularnie wypowiadam się w mediach jako mentorka i ekspertka w kwestiach dotyczących rozwoju osobistego oraz pracy coachingowej z kobiecością.

Prowadziłam własne programy, a także wielokrotnie gościłam w tak popularnych formatach jak "Dzień Dobry TVN", "Pytanie na śniadanie" czy "Miasto Kobiet". W roku 2016 zostałam finalistką programu telewizyjnego" Agent - Gwiazdy" stacji TVN. W 2019 półfinalistą programu "Taniec z Gwiazdami" w telewizji Polsat.

fort-boyard
_Q5A2751
Certyfikowana Terapeutka Holistyczna i Mentorka Kobiet

Jestem Certyfikowaną Soul Coachką®, Certyfikowaną Terapeutka Ustawień Systemowych metodą Berta Hellingera oraz Certyfikowaną Terapeutką Uzdrawiania Dźwiękiem i Głosem, Certyfikowaną Facylitatorka Medycyny Roślin z Ukierunkowaniem na Traumę, a także Certyfikowaną Praktyczką Recall Healing® / Totalnej Biologii®. Prowadzę sesje indywidualne, Warsztaty, Kręgi Kobiece oraz Ceremonie.

Przychodzę więc dziś do Ciebie – a także do wszystkich kobiet, które są już gotowe - z zaproszeniem do wspólnej pracy, by świadomie manifestować swoją BOSKĄ kobiecość.

Zaprszam Cię serdecznie na moją stronę warsztatową MocAfrodyty.pl oraz do mojego sklepu intenetowego Laparica.com

INFLUENCERKA

Od ponad 10 lat jestem twórczynią internetową ze znaczącą grupą odbiorców. Do tej pory zrealizowałam ponad 425 kampanii reklamowych.

MOJE KANAŁY SOCIAL MEDIA

INSTAGRAM

@tamaragonzalezperea

520 000 obserwujących

 

FACEBOOK

Tamara Gonzalez Perea

188 000 obserwujących

 

YOUTUBE

Tamara Gonzalez Perea

126 000 subskrybentów

DSC_4632
WSPÓŁPRACA

Chcesz nawiązać współpracę?

Wszelkie zapytania w sprawie współpracy reklamowej, medialnej, prezenterskiej prosimy kierować na maila [email protected]

TAMARA GONAZLEZ PEREA

Dotychczas współpracowałam z m.in.:

TAMARA GONZALEZ PEREA

Zapraszam do kontaktu!