JAK WYGLĄDA SESJA INDYWIDUALNA ZE MNĄ – UCHYLAM RĄBKA TAJEMNICY

by Tamara Gonzalez Perea

W 2020 roku oficjalnie pożegnałam się z nazwą bloga Macademian Girl, która towarzyszyła mi przez całą dekadę. Stworzyłam za to wyjątkową przestrzeń, nad którą pracowałam od dawna: Moc Afrodyty. To nie tylko warsztaty i kręgi kobiet, ale też możliwość wzięcia udziału w sesjach indywidualnych ze mną. Na czym polegają? W tym wpisie opowiem o tym więcej.

Dlaczego zdecydowałam się prowadzić sesje indywidualne?

Jak wiesz, rok 2020 był dla mnie przełomowy. Chociaż nad zdobyciem i ugruntowaniem coachingowych umiejętności pracuję od dawna, właśnie rok temu zdecydowałam się zamknąć bloga Macademian Girl, jaki prowadziłam przez dekadę i nadać mojej stronie nową formę: przestrzeni poświęconej rozwojowi duchowemu, psychologii, świadomości. Jednocześnie założyłam też platformę Moc Afrodyty, która w świecie online uzupełniła organizowane przeze mnie stacjonarnie warsztaty i kręgi kobiet. Za pośrednictwem tej strony możesz nie tylko zapisać się na kręgi kobiet czy na sesję Enneagramu, ale też na indywidualne spotkanie ze mną, które może mieć dowolną formę.

Dlaczego zdecydowałam się zaproponować Ci taką formę pomocy? Bo właśnie tak najbardziej lubię pracować z ludźmi! Podczas indywidualnego spotkania mogę korzystać ze wszystkich narzędzi, jakimi dysponuję: nie tylko z systemu Enneagram, ale też z metod, jakie dopracowuję w pracy własnej, na przykład w ramach Certyfikacji Soul Coachingu czy w ramach szkolenia z zakresu Ustawień Rodzinnych według Berta Hellingera. Wszystkie te konkretne aspekty zawsze opieram na swoich komunikacyjnych umiejętnościach, które zdobywałam latami, pracując z wieloma różnymi kobietami w ramach prowadzenia modowego bloga czy na planach programów.

1. PLECAK Laparica | 2. SZAL WEŁNIANY Laparica

Sesje indywidualne ze mną na platformie Moc Afrodyty – co to takiego? 

Zastanawiasz się, czym tak naprawdę jest sesja indywidualna na platformie Moc Afrodyty? Cóż, mogę śmiało powiedzieć, że to właśnie absolutnie INDYWIDUALNA kwestia. Zasadniczo polega na bezpośrednim spotkaniu ze mną (o możliwych jego formach powiem więcej w dalszej części tego wpisu), ale wszystkie inne szczegóły naprawdę zależą od Ciebie i od tego, z czym do mnie przychodzisz, jakie masz potrzeby, wątpliwości i pytania, jak lubisz pracować. Zawsze dostosowuję się do oczekiwań, jednocześnie ze swojej strony sugerując Ci system czy narzędzia, które moim zdaniem będą najbardziej sensowne i skuteczne w Twoim przypadku. Najważniejszy jest cel: poprawa Twojego samopoczucia, rozwiązanie bieżących kłopotów, znalezienie odpowiedzi na dręczące Cię pytania, odkrycie tego, co z podświadomości wpływa na Twoje codzienne wybory. 

Jak wygląda sesja ze mną?

Na sesji indywidualnej w ramach działania platformy Moc Afrodyty tworzę atmosferę absolutnego zaufania, dyskrecji oraz intymności, które są niezbędnymi elementami podczas każdej rozwojowej pracy. Dzięki temu stworzymy wspólnie fundamenty do zmiany, jakiej potrzebujesz w swoim życiu, żeby obudzić w sobie prawdziwą moc kreacji i działania. Spotkanie trwa godzinę i od pierwszej do ostatniej minuty wypełnione jest bardzo konkretną pracą. Nie próbuję Cię przekonać, że tylko wielomiesięczna regularna terapia może przynieść jakikolwiek skutek. Chciałabym, żebyś wyszła/wyszedł z naszego spotkania z przekonaniem, że wiesz, co robisz i jakich duchowych narzędzi używać: pracy z wewnętrznym dzieckiem, pracy z ego czy z przekonaniami. Samo spotkanie odbywa się bardzo komfortowo, bo online. Możesz być w bezpiecznej przestrzeni, w której czujesz się najlepiej i połączyć się ze mną przez telefon czy przez Skype – tak jak wolisz. Po zamówieniu sesji na stronie MocAfrodyty.pl skontaktuję się z Tobą mailowo, żeby ustawić datę i godzinę naszego spotkania. 

Należysz do konkretnych osób, które lubią efektywne, maksymalnie skuteczne rozwiązania? Na ułatwienia naszej pracy, przed sesją indywidualną, na której pochylimy się nad Twoimi problemami w związku, rodzinie, życiu duchowym czy w pracy, możesz umówić się na sesję Enneagramu, na którym ustalimy rdzeń Twojej osobowości, Twój naturalny sposób działania i sytuacje, w których Twoja psychika dosłownie się regresuje. Ten krok pozwoli nam przejść do solidnej pracy w ramach sesji indywidualnej- będziemy wiedzieć, co stanowi dla Ciebie największe wyzwanie, co może być zagrożeniem i jakie wybory będą dla Ciebie najlepsze.

Dlaczego warto zainwestować w sesję indywidualną?

Czy inwestycja w sesję indywidualną ma sens? To pytanie jest retoryczne! Każdy sposób na to, żeby poczuć się lepiej jest wart Twojego czasu, pieniędzy, energii, zaufania. Zwłaszcza, że pracuję tak, żebyś już godzinnym spotkaniu miał/a pakiet konkretnych informacji i rozwiązań, jakie możesz od razu wdrożyć w swoje życie. Dzięki pracy rozwojowej, której elementem może być nasze spotkanie, możesz:

 • osiągnąć stan obfitości i dobrostanu w życiu
 • przepracować bieżące problemy
 • zastanowić się nad tym, jak wykorzystać swój potencjał
 • znaleźć odpowiedź na nurtujące Cię pytania
 • budować zdrowe relacje i związki
 • wyeliminować przekonania, które Ci szkodzą
 • podjąć decyzję dotyczącą pracy czy związku
 • postawić na własny rozwój

1. PLECAK Laparica | 2. BIAŁA SZAŁWIA Laparica | 3. CZASZKA Z JASPISU PICASSO Laparica

Jakie tematy można poruszyć na sesji indywidualnej?

Jakie tematy/zagadnienia można poruszać w ramach sesji indywidualnej? Zacznijmy od tego, że na naszym spotkaniu nie ma tematów tabu. Możesz, a nawet powinnaś/powinieneś mówić to, co naprawdę czujesz, czego się boisz, z czym masz problem, czemu chcesz się przyjrzeć. Po to właśnie jestem. Nie oceniam, pozostawiam Ci wybór, ale mogę podpowiedzieć, co z mojej perspektywy wydaje się najbardziej/najmniej sensowne. Na spotkaniu jestem Twoją przewodniczką, pocieszycielką i (nie boję się tego słowa) przyjaciółką, która chce Ci pomóc i wesprzeć Cię w procesie zmiany. Jakimi zagadnieniami możemy się zająć? Na sesji indywidualnej ze mną możemy omówić:

 • Tematy związane z relacjami, zarówno w kontekście komunikacji w związku, jak i energią seksualną. Możemy przyjrzeć się Twoim przekonaniom na temat miłości i zastanowić się, dlaczego nie potrafisz znaleźć właściwej partnerki/partnera lub stworzyć zdrowego związku. To oczywiście tylko kilka z aspektów, jakie biorę pod uwagę!
 • Tematy związane z Twoim osobistym potencjałem, życiowymi decyzjami, wyborami, jakie możesz podjąć, żeby się rozwijać i czuć lepiej. 
 • Tematy związane z życiem zawodowym, relacjami w pracy, umiejętnością stawiania granic, asertywnością lub przeciwnie – brakiem motywacji czy prokrastynacją.
 • Tematy związane z akceptacją własnego ciała, wyglądem, kompleksami itd.
 • Tematy związane z duchowością i z tym, co Cię blokuje psychicznie i nie pozwala rozłożyć Ci skrzydeł i sięgnąć po pełną obfitość w życiu.

Co jeszcze musisz wiedzieć o pakiecie sesji?

Czujesz, że sesja indywidualna ze mną może być dokładnie tym, czego w tej chwili potrzebujesz w swoim życiu? A może jesteś już po pierwszej sesji i chcesz kontynuować nasze spotkania, bo widzisz, że już jedno spotkanie przyniosło Ci realne rozwiązania (jak już wspominałam, właśnie tak prowadzę spotkania)? Możesz skorzystać z opcji sesji indywidualnych w pakiecie. Cztery sesje pozwolą nam kontynuować pracę, przyjrzeć się szerszemu kontekstowi Twoich problemów, ale też dotrzeć do takich zagadnień, których zwyczajnie nie da się poruszyć podczas jednej 1,5-godzinnej rozmowy. Jak wiesz, żeby przynieść sobie ulgę, trzeba czasem “pogrzebać” głębiej, dać sobie więcej czasu, zbudować wzajemne zaufanie na linii ja-> Ty. Pakiet 4 sesji indywidualnych, jaka dostępna jest na platformie Moc Afrodyty pozwoli nam też zawczasu zaplanować spotkania, dzięki czemu będziesz mieć 100% pewności, że interesująca Cię data będzie zarezerwowana dla Ciebie!

Jeśli chcesz zarezerwować sobie termin spotkania ze mną, wejdź na stronę MocAfrodyty.pl i klknij w: SESJA INDYWIDUALNA lub SESJA INDYWIDUALNA – PAKIET 4 SPOTKAŃ. Po zakończonym zakupie skontaktuję się z Tobą mailowo, żeby umówić konkretną datę. 

You may also like